15-16.06.2016 Szkolenie akredytowane „Systemy Fotowoltaiczne – Teoria i Praktyka”

2 czerwca 2016

Serdecznie zapraszamy na najbliższą edycję akredytowanego przez UDT szkolenia Systemy Fotowoltaiczne – Teoria i Praktyka” w dniach 15-16 czerwca 2016 organizowane przez KGI FoxKrak oraz IMIM PAN.

Szkolenia prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku. Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone są przez pracowników naukowych z wiodącego polskiego Laboratorium Fotowoltaicznego Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN, AGH oraz praktyków mających wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i montażu systemów PV. Nasi wykładowcy to także eksperci firm wdrażających najnowsze rozwiązania z fotowoltaiki.

Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym a nie firmą handlową, producencką lub instalacyjną, dzięki czemu oferujemy czysto merytoryczne szkolenia, na których prezentujemy obiektywną wiedzę pozbawioną marketingu typowego dla szkoleń organizowanych przez firmy dystrybucyjno-instalacyjne.

Nasze szkolenia skierowane są przede wszystkim do:

  • firm oraz osób prywatnych planujących inwestycje w fotowoltaikę,
  • instalatorów chcących podejść do egzaminu UDT na certyfikownego instalatora systemów
fotowoltaicznych,
  • firm zajmujących się produkcją i montażem instalacji PV,
  • architektów i projektantów planujących adaptację technologii PV w projektach,
  • przedstawicieli samorządów terytorialnych,
  • każdej osoby zainteresowanej pogłębieniem wiedzy z zakresu.

Oprócz kompleksowej wiedzy teoretycznej i praktycznej, program szkoleń jest dodatkowo wzbogacony o dogłębną analizę aktualnych przepisów prawno-podatkowych fotowoltaiki w Polsce, autorskie kalkulatory opłacalności PV oraz prezentację dostępnych źródeł dofinansowania.

Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 700 osób, głównie inwestorów oraz instalatorów przygotowujących się do egzaminu UDT na Certyfikowanego Instalatora Systemów Fotowoltaicznych (jako akredytowany ośrodek szkoleniowy posiadamy jedną z najwyższych średnich zdawalności na egzaminie UDT).

Jesteśmy także wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Małopolskim Urzędzie Pracy pod numerem RIS 2.12/00042/2016.

Szczegółowe informacje na:

www.szkoleniafotowoltaika.pl

tel. 692-054-962

Serdecznie zapraszamy!