150 nowych miejsc pracy u producenta magazynów energii

12 grudnia 2017
150 nowych miejsc pracy u producenta magazynów energii

Spółka BMZ Poland we wrześniu otworzyła w Gliwicach nową fabrykę, w której obecnie pracuje ponad 700 osób. W związku z planowanym rozwojem zakładu i zwiększeniem produkcji firma poszukuje pracowników produkcyjnych oraz planuje dalsze zatrudnienia do działów inżynieryjnych i administracji biurowej. Na chętnych czeka ponad 150 wakatów, stabilne zatrudnienie oraz takie benefity, jak: prywatna opieka medyczna, indywidualna karta sportowa, dopłata do posiłków oraz dofinansowanie do wypoczynku. Planowane zatrudnienie jest dużym wyzwaniem dla firmy, pomimo że w podregionach gliwickim i bytomskim jest ponad 21 000 zarejestrowanych osób bezrobotnych.

 BMZ Poland specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania i magazynowania energii. To zestawy akumulatorowe wykorzystywane m.in. w motoryzacji, w przemyśle ogrodniczym i medycznym. Znajdują one także coraz szersze zastosowanie zarówno w urządzeniach dobrze nam znanych – wiertarkach i wkrętarkach akumulatorowych, jak i w zyskujących coraz większą liczbę zwolenników pojazdach i rowerach elektrycznych. Grupa zajmuje się produktami wykorzystywanymi w alternatywnych źródłach energii, przez co realizuje politykę zrównoważonego rozwoju.

Firma planuje sukcesywny, długofalowy rozwój, w związku z tym wykazuje także zapotrzebowanie na pracowników do szybko rozwijających się działów, tj. technologicznego, jakości, procesów produkcyjnych, łańcucha dostaw, sprzedaży i marketingu. W tej chwili prowadzi jeszcze rekrutacje m.in. na takie stanowiska, jak: analityk systemowy, inżynier procesów produkcyjnych, programista.net, projektant systemów IT, kierownik działu logistyki oraz business development manager na rynek pojazdów elektrycznych.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych ofert pracy można znaleźć pod adresem: www.kariera.bmzpoland.pl