Akademia Renusol już w Polsce! Ruszyły zapisy!

12 lutego 2020
Akademia Renusol już w Polsce! Ruszyły zapisy!

Renusol Europe GmbH, producent systemów montażowych dla różnych typów dachów, zaprasza na bezpłatne szkolenia, podczas których zostaną zaprezentowane rozwiązania montażowe Renusol Europe GmBh. Szkolenia fotowoltaiczne odbywają się w wybranych datach w pięciu miastach w Polsce.

Akademia Renusol to cykl bezpłatnych szkoleń zorganizowanych i prowadzonych przez ekspertów z firmy Renusol Europe GmbH dedykowanych przedstawicielom firm instalatorskich oraz dystrybucyjnych z branży PV.

Spotkania odbywają się w marcu w pięciu miastach w Polsce:

  • Kraków 17 marca,
  • Warszawa 19 marca,
  • Poznań  23 marca,
  • Łódź 25 marca,
  •  Lublin 27 marca.

Podczas szkoleń uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami montażowymi dla różnych typów dachów oraz bezpośrednich rozmów z ekspertami firmy Renusol.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku i sprzedaży systemów montażowych o mocy ponad 3 GW, w ponad 48 krajach świata, możemy przedstawić firmom instalatorskim w Polsce nasze najnowocześniejsze rozwiązania systemowe, o jakości których świadczą certyfikaty. Wierzymy, że potencjał rynku PV w Polsce rośnie. Dlatego zdecydowaliśmy się na silniejszą obecność firmy Renusol w Polsce, a co za tym idzie organizację cyklu szkoleń umożliwiających dokładne zapoznanie się z naszymi produktami. Jesteśmy przekonani, że każdy uczestnik Akademii otrzyma podczas spotkania nie tylko szereg cennych informacji, ale również podczas bezpośrednich rozmów będziemy mogli zaproponować rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb danego uczestnika –mówi dr Alexander Kirsch, Dyrektor Zarządzający, Renusol Europe GmbH.

Udział w Akademii jest bezpłatny, ale liczba uczestników każdego spotkania jest ograniczona.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia do Akademii Renusol można znaleźć na stronie: www.akademiarenusol.pl

Więcej informacji:

kontakt@akademiarenusol.pl

tel. kom. 505 971 579

O firmie Renusol

Renusol Europe GmbH  specjalizuje się w produkcji i sprzedaży systemów montażowych dla różnych typów dachów. Od 2017 r. Renusol stała się częścią Pari Grup obecnej na rynku PV od 1997 roku. Renusol Europe, z siedzibą w Kolonii w Niemczech, prowadzi działalność na wszystkich głównych rynkach Europy, a także na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dzięki swojej filozofii biznesowej: prostota, solidność, obsługa klienta, Renusol zobowiązuje się do dostarczania na rynek fotowoltaiczny prostych i solidnych rozwiązań połączonych z kompleksową obsługą klienta na wysokim poziomie.

.