ALTER ENERGIA

 

 

Alter Energia Sp. z o.o. jako spółka córka marki Alter SA – producenta urządzeń do wykrywania gazów z 30-letnią tradycją – oferująca przede wszystkim doskonałe rozwiązania techniczne, nowoczesne konstrukcje i najlepszej jakości materiały, zajmuje się efektywnością energetyczną oraz szeroko rozumianą dystrybucją systemów fotowoltaicznych.
Poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku instalacyjnym Alter Energia Sp. z o.o. i Alter SA wykreowały markę silnie zorientowaną na klienta. Fachowość i profesjonalizm zostały docenione przez naszych partnerów, o czym świadczą liczne wyróżnienia oraz referencje, m.in. Diament Forbesa 2018 dla Alter SA oraz Lider Konkurencyjności 2018, przyznane przez Polski Kongres Przedsiębiorczości również Alter SA.
Alter Energia Sp. z o.o. współpracuje z wieloma wykwalifi kowanymi fi rmami na terenie całego kraju i Europy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości elementy instalacji fotowoltaicznych, przez co klient ma pewność bezpieczeństwa i efektywności.
Dodatkowo jako jednostka badawczo-rozwojowa prowadzimy dedykowane projekty dla swoich klientów oparte na: budowie prototypów, wypracowaniu dobrych praktyk w przedsiębiorstwach, definiowaniu i prowadzeniu ścieżek rozwoju oraz kreowaniu pozycji strategicznej poprzez budowę wartościowej marki

„Alter Energia” Sp. z o.o.

62-080, Tarnowo Podgórne

uL. Zbigniewa Romaszewskiego 16

tel. +48 606 370 799

kontakt@alter-energia.pl

ze@altersa.pl

www.alter-energia.pl

www.aiem.pl