BayWa r.e. Solar Systems: logistyka do obsługi Twoich potrzeb biznesowych

20 czerwca 2023
BayWa r.e. Solar Systems: logistyka do obsługi Twoich potrzeb biznesowych

Polska firma BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o., należy do globalnej spółki BayWa r.e. Jesteśmy częścią BayWa Group, działającą na całym świecie od ponad 100 lat, z siedzibami w 44 krajach.

Na rynku polskim prowadzimy działalność dystrybucyjną jako hurtownia fotowoltaiczna (biuro sprzedaży z własnymi magazynami PV w Polsce) oferując swoje usługi profesjonalnym firmom instalatorskim na terenie całego kraju. Nasza siedziba znajduje się w Zabierzowie, a magazyny w Modlniczce (woj. małopolskie).

Portfolio sprzedażowe naszej platformy zakupowej B2B obejmuje wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych od wiodących producentów z branży. Od modułów PV, przez falowniki, mikorinwertery, magazyny energii, pompy ciepła, konstrukcje montażową na dach i na grunt, po optymalizatory, kable i akcesoria.

Niezawodna logistyka

Produkty dostarczamy naszym Klientom za pośrednictwem elastycznej, godnej zaufania usługi logistycznej. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by zapewnić bezproblemową obsługę każdego zamówienia. Towar składowany jest na powierzchni ponad 20 000 m2, a nasze magazyny są w pełni dostosowane do potrzeb wymagającego sprzętu fotowolaticznego, co gwarantuje bezpieczeństwo magazynowania oraz transportu towaru. Zakupione produkty możesz otrzymać wysyłką lub odebrać osobiście.

Zobacz jak przygotowujemy Twoje zamówienia!

Uniwersalny system montażowy – novotegra

Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku – novotegra. Ponieważ badania rynku prowadzimy nie w biurze, lecz na dachu: przysłuchiwaliśmy się opiniom, oglądaliśmy różne rozwiązania chcąc opracować produkt, który umożliwia szybki i prosty montaż.

novotegra to niezwykle bezpieczny i uniwersalny system montażowy na każdy rodzaj dachu. Komponentów składowych jest tak niewiele, że w zasadzie trudno się pomylić. Całość systemu składa się z 5 elementów, które w różnej wariacji stanowią znakomity system na każdy dach.

Więcej o systemie montażowym novotegra, znajdziesz tutaj.

Bezpłatne narzędzie planistyczne

bezpłatnym programie do projektowania Solar-Planit opartym na przeglądarce internetowej można w zupełnie łatwy i przejrzysty sposób zaprojektować całą instalację fotowoltaiczną. I co najlepsze: Solar-Planit umożliwia błyskawiczne zaprojektowanie nie tylko systemu montażowego, lecz również systemu akumulatorów i akcesoriów – w formule „od A do Z”.

Więcej o programie Solar-Planit znajdziesz tutaj. 

W BayWa r.e. Solar Systems stawiamy na parterską współpracę, dlatego naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania:

sklep.baywa-re.pl

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.
Krakowska 390
32-080 Zabierzów
Polska

Kontakt:
E-mail: zapytania.ofertowe.solarsystemspl@baywa-re.com
sklep: sklep.baywa-re.pl

 

artykuł sponsorowany