BayWa r.e. Solar Systems nawiązuje współpracę z firmą Sungrow

28 czerwca 2022
BayWa r.e. Solar Systems nawiązuje współpracę z firmą Sungrow

Z przyjemnością informujemy, że BayWa r.e. Solar Systems– jeden z wiodących dystrybutorów PV na rynku polskim nawiązał współpracę z firmą Sungrow w celu dystrybuowania szerokiego portfolio produktów na terenie Polski, ułatwiając tym samym obniżenie emisyjności na kolejnych rynkach. Falowniki tego producenta znajdziecie Państwo już teraz w sklepie internetowym.

Sungrow to lider innowacyjności w energetyce słonecznej, który posiada 24-letnie doświadczenie w dziedzinie fotowoltaiki. firma Sungrow zainstalowała urządzenia o łącznej mocy ponad 154 GW w 150 państwach na świecie i jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi zastosowań na rynkach rozproszonego wytwarzania energii dzięki kompleksowej ofercie produktów obejmującej falowniki komercyjne i przemysłowemieszkaniowehybrydowe oraz magazyny energii. 

sklep.baywa-re.pl

” Niezmiernie cieszy nas fakt, że BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. jest ważną częścią naszej Polskiej sieci dystrybutorów. Dzięki BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. mamy po swojej stronie jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją elektryczną, która znana jest z indywidualnego, kompleksowego i konkurencyjnego podejścia. Wspólnie będziemy dostarczać realną wartość dodaną i wyróżniającą się jakość w każdym aspekcie” – skomentował Adam Hrycz, Manager Dystrybucji w Sungrow Polska.

Webinar dla instalatorów PV

Interesują Was nowoczesne rozwiązania falownikowe firmy Sungrow? Idealnie, bo już 6 lipca o godz. 16:00 odbędzie się bezpłatny webinar poświęcony produktom tej firmy. Ten kompaktowy przegląd portfolio pozwoli na zdobycie kompleksowej wiedzy i pomoże w uzyskaniu przewagi sprzedażowej na rynku odnawialnych źródeł energii. Serdecznie zapraszamy!

link do rejestracji

 

Firma BayWa r.e., mająca swoje siedziby w 30 krajach, uzyskująca przychody w wysokości prawie 2,5 miliarda euro, notująca stały ich wzrost od początku istnienia firmy, jest wiodącym światowym deweloperem energii odnawialnej, dystrybutorem i dostawcą usług i rozwiązań branży energetycznej. Na rynku polskim BayWa r.e. działa jako autoryzowany dystrybutor PV (hurtownia fotowoltaiczna) posiadający własne biuro sprzedaży, magazyny oraz platformę zakupową B2B dla instalatorów fotowoltaiki. W portfolio produktów znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia systemu PV od wiodących, zaufanych producentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

artykuł sponsorowany