BayWa r.e. Solar Systems nawiązuje współpracę z GoodWe

11 czerwca 2021
BayWa r.e. Solar Systems nawiązuje współpracę z GoodWe

BayWa r.e. Solar Systems – globalny dystrybutor PV w Polsce nawiązał współpracę z firmą GoodWe. Dzięki temu partnerstwu produkty i usługi firmy BayWa r.e. Solar Systems będą jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb polskiego rynku fotowoltaicznego.

– Polska jest dla GOODWE kluczowym rynkiem w regionie EMEA. Cieszymy się, że możemy dostarczać najwyższej jakości urządzenia doświadczonym partnerom i współpracować z najlepszymi ekspertami od energii słonecznej. Współpraca z BayWa r.e. wpisuje się w naszą strategię rozwoju rynku i wzmocni nasze siły w drodze do transformacji energetycznej – mówi Daniel Moczulski, CEE Territory Manager w GoodWe Europe GmbH

Zobacz certyfikt autoryzacji dystrybucji. 

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii.

Przy łącznej ilości ponad dwóch milionów dostarczonych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, falowniki fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w instalacjach domowych, komercyjnych, przemysłowych, a także projektach wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 roku. Firma GoodWe została sklasyfikowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników i zdobyła sześć nagród z rzędu od TUV Rheinland „All Quality Matters”.

Polska spółka BayWa r.e. Solar Systems operuje jako hurtownia fotowoltaiczna. Współpracuje z profesjonalnymi firmami instalatorskimi na terenie całej Polski.

Będąc jednym z wiodących dystrybutorów na rynku polskim, firma buduje swoją reputację, opierając się o wysoki standard jakości i długotrwałą współpracę, które uznaje za przyjętą etykietę marki.

W ofercie BayWa r.e. Solar Systems znajdują się tylko wysokiej klasy, zaufane i certyfikowane komponenty instalacji fotowoltaicznych (bezpośrednio od producentów), platforma zakupowa, szkolenia dla instalatorów, doradzctwo techniczne, a także własny system montażowy – novotegra, a także oparte na nim bezpłatne narzędzie do projektowania instalacji fotowoltaicznych Solar-Planit.

W kontekście globalnym BayWa r.e. to niemiecka spółka powstała z połączenia doświadczonych firm należących do grupy BayWa. BayWa r.e. to nie tylko fotowoltaika, ale także energia wiatrowa czy biomasa. To również usługi serwisowe i sprzedaż energii.

Zaufanie do firmy wynika zarówno z jej długiej historii aktywności w branży (25-letnie doświadczenie w dystrybucji w sektorze PV), jak również z kompleksowego działania na rzecz transformacji energetycznej.

BayWa r.e. prowadzi swą działalność w całej Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku oraz wdraża strategiczne inwestycje na nowych i wschodzących rynkach.

Falowniki GoodWe dostępne na: sklep.baywa-re.pl

Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: sprzedaz.solarsystemspl@baywa-re.com