BayWa r.e.

 

 

 

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem, który udostępnił do sieci ponad 4 GW energii oraz zarządza przeszło 10 GW aktywów. Jest również niezależnym producentem energii słonecznej oraz wiatrowej.
W Polsce fi rma BayWa r.e. obecna jest w segmencie dużych przemysłowych projektów fotowoltaicznych oraz jako autoryzowany dystrybutor i integrator sprzętu fotowoltaicznego. Polska spółka BayWa r.e. Solar Systems operuje jako hurtownia fotowoltaiczna, współpracując z profesjonalnym fi rmami instalatorskimi na terenie całej Polski. Będąc jednym z wiodących dystrybutorów na rynku polskim, fi rma buduje swoją reputację, opierając się na wysokim standardzie jakości i długotrwałej współpracy, które uznaje za przyjętą etykietę marki.
Portfolio produktów obejmuje moduły i inwertery globalnych, wiodących marek, banki energii oraz stacje ładowania. BayWa r.e. to również autor niezwykle solidnej i uniwersalnej konstrukcji montażowej novotegra i opartego na niej bezpłatnego narzędzia Solar-Planit do projektowania instalacji fotowoltaicznych.
W oferuje znajdują się również szkolenia dla instalatorów organizowane wspólnie z dostawcami, doradzctwo techniczne, nowoczesna platforma zakupowa oraz kompletna dokumentacja produktowa.

 

BayWa r.e. Solar Systems

Krakowska 390

32-080 Zabierzów

tel. +48 888 332 750

biuro.solarsystemspl@baywa-re.com

BayWa r.e. WebShop

www.sklep.baywa-re.pl