Bezpłatny webinar dotyczący najbardziej opłacalnych dotacji do OZE

23 czerwca 2023
Bezpłatny webinar dotyczący najbardziej opłacalnych dotacji do OZE

Czy jest sposób, żeby zwiększyć dotację na fotowoltaikę i pompę ciepła? Przekonają się o tym uczestnicy webinaru, który 29 czerwca br. poprowadzą eksperci Columbus.

Osoby zastanawiające się, czy obecne dofinansowania są wystarczające, aby inwestycja w OZE szybko się zwróciła, mogą to łatwo zweryfikować podczas najbliższego spotkania online z ekspertami Columbus. Spotkanie będzie darmowe i zostanie w całości poświęcone dostępnym opcjom finansowania fotowoltaiki i pompy ciepła.

W trakcie webinaru zostaną omówione różne aspekty programów wsparcia, ze wskazaniem jak zwiększyć kwotę dotacji. Eksperci Columbus – Michał Kopyść i Marcin Kwiecień, porównają też warunki dotacji i przeprowadzą obliczenia, na podstawie których podpowiedzą, jaki wariant dopasować do swoich potrzeb. Poruszony zostanie także gorący temat prefinansowania, czyli wypłaty dofinansowania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Eksperci odpowiedzą też na wszelkie pytania uczestników w sesji Q&A.

Otwarty, bezpłatny webinar, pod hasłem “Policzyliśmy! Mój Prąd vs Czyste Powietrze.

Sprawdź, z jakiej dotacji lepiej skorzystać”, odbędzie się w formie online dnia 29 czerwca o godz. 18.00, na profilu społecznościowym Columbus.

Zapisów można dokonać na dedykowanej stronie Columbus .