Beztransformatorowy falownik trójfazowy blueplanet 20.0TL3 INT

30 sierpnia 2016

Nowy falownik blueplanet 20.0TL3 INT oferuje dużą swobodę konfiguracji stringów w instalacjach średniej mocy. Uzupełnia zakres serii Powador (od 10 do 17 kVA) o jednostkę wyższej mocy: nazwa falownika, odnosi się – tak jak w przypadku całej rodziny blueplanet – do mocy wyjściowej AC wynoszącej 20 kVA. blueplanet 20.0TL3 INT jest jednostką do montażu naściennego, mogący znaleźć zastosowanie również w instalacjach o większej mocy.

blueplanet 20.0TL3 INT  jest wyposażony w sposób pozwalający na elastyczną konfigurację instalacji o wyższym stopniu komplikacji: posiada dwa trackery MPP, mogące pracować zarówno przy obciążeniu symetrycznym jak i asymetrycznym. Dzięki temu, uzyskują Państwo pełną kontrolę nad instalacjami dachowymi wschód-zachód (obciążenie symetryczne) jak i nierównomiernie zabudowanymi lub częściowo zacienionymi dachami zakładów oraz obszarami niezabudowanymi (obciążenie niesymetryczne). Do każdego trackera MPP można przyłączyć dwa stringi. Możliwe jest również równoległe połączenie trackerów.

Elastyczność urządzenia podkreśla ponadto szeroki zakres napięć wejściowych: falownik zaczyna pracę przy 250 V, a w jej trakcie dostarcza prąd nawet przy 200 V. W górnym zakresie, blueplanet 20.0TL3 INT pracuje do 950 V.

Falownik blueplanet 20.0TL3 INT spełnia wymagania wszystkich dyrektyw i jest kompatybilny z funkcjami dotyczącymi ochrony sieci i instalacji oraz zarządzania pracą Powador-protect.

Więcej