Corab zwiększa przestrzeń magazynową

28 października 2020
Corab zwiększa przestrzeń magazynową

Centrum Logistyczne Corab w Olsztynie zostało otwarte w listopadzie 2019 roku. Firma rozwija się jednak tak szybko, że postanowiła podwoić przestrzeń magazynową. Obecnie posiada ponad 15000 m2  powierzchni wysokiego składowania. 

Centrum zostało zbudowane, zorganizowane i wyposażone w najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Nowoczesne regały umożliwiające składowanie do wysokości ponad 12 m. System sam lokalizuje położenie produktu umożliwiając natychmiastową kompletację. Magazyn wykorzystuje najnowszej generacji terminale oraz automatyczne wózki boczne z możliwością programowania poziomów. Cały proces logistyczny jest stale kontrolowany. Wszystkie procesy są monitorowane inteligentnym systemem kamer. Ma to szczególne znaczenie dla kontroli i weryfikowania  poprawności przesyłek  zarówno przychodzących, jak i wychodzących. Przestrzeń zoptymalizowana jest tak, by realizacja zadań odbywała się możliwie jak najszybciej. Za pomocą specjalnego programu wyznaczano trakty komunikacyjne tak, by jeszcze bardziej zwiększyć wydajność magazynu.

Wybudowane  Centrum logistyczne znajduje się przy zjeździe z Obwodnocy Olsztyna. Jets to gwarancja wygodnego i szybkiego dojazdu.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika