...

CORAB

7 lipca 2021

 

Corab to największy polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych oraz dystrybutor najlepszych rozwiązań z branży PV. Na rynku aktywnie działa od blisko 30 lat, zdobywając wiedzę i doświadczenie w elektronice oraz produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Misję firmy stanowią produkcja i sprzedaż wyrobów najwyższej jakości spełniających wymogi bezpieczeństwa użytkowania, które zapewniają satysfakcję naszych partnerów i klientów. Corab posiada w ofercie systemy na dach skośny i płaski, konstrukcje wolnostojące budowane na gruncie lub fundamencie oraz carporty.
Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach w procesach automatycznych i półautomatycznych. Nad jakością wyrobów czuwa kontrola jakości oraz zewnętrzna jednostka certyfikująca. Potwierdzeniem najwyższych standardów i poszanowania norm europejskich jest certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing.
Od blisko 3 lat fi rma Corab wraz z najlepszymi firmami instalacyjnymi tworzą sieć partnerską Corab Partner. Jest to porozumienie o współpracy i wzajemnym wsparciu na wielu płaszczyznach, m.in. handlowej, technicznej, marketingowej. Do sieci mogą przystąpić jedynie podmioty stabilne fi nansowo, posiadające doświadczenie w branży.

Corab Sp. z o.o.

 ul. Michała Kajki 4

10-547 Olsztyn

tel. 89 535 17 90

kom. 519 795 535

corab@corab.com.pl

fotowoltaika.corab.pl