Czas na webinar! Vertex S+ dla systemów dachowych to przyszłość energii

17 maja 2024
Czas na webinar! Vertex S+ dla systemów dachowych to przyszłość energii

Wybierając moduły fotowoltaiczne na dach, instalatorzy i ich klienci skupiają się na trzech aspektach: zmaksymalizowaniu mocy na ograniczonej powierzchni, bezawaryjności przez dziesięciolecia oraz estetyce. Trina Solar oferuje nową generację modułów na dachy, które spełniają wszystkie te wymagania: linię produktów Vertex S+.

Dowiedz się więcej, biorąc udział w naszym webinarze.

 

Spełnienie każdego oczekiwania: Cztery różne opcje w podwójnym szkle: bifacjalne i monofacjalne

Główny produkt Vertex S+ jest oferowany z białym enkapsulantem, co  zapewnia maksymalną moc wyjściową i wydajność. Z kolei, przezroczysty Vertex S+ Clear Black jest lepszą opcją dla ceniących estetykę, na przykład na czarnych dachach.

Nowy Vertex S+ Full Black oferuje łatwą integrację z dachami dzięki jednolicie czarnej konstrukcji. Z kolei Vertex S+ 500W+, oferujący imponującą moc wyjściową 505 W, został zaprojektowany z myślą o dachach C&I.

Potężne serce modułów: ogniwa typu n

Nowa seria Vertex S+ bazuje na ogniwach i-TOPCon typu n, które mają zdolność do wygenerowania około 10% więcej energii w ciągu 30 lat w porównaniu do ogniw typu p. Vertex S+ opiera się na platformie technologicznej Vertex 210 mm, która jest wystarczająco elastyczna, aby zastosować ogniwa typu n, a nawet inne nowe technologie, gdyby pojawiła się taka potrzeba.

Niezawodność i trwałość: konstrukcja z podwójnego szkła

Vertex S+ był pierwszym modułem dachowym przeznaczonym do budynków mieszkalnych, w którym zastosowano solidną konstrukcję z użyciem szkła po obu stronach, zamiast plastikowej folii w tylnej części. Konstrukcje z podwójnym szkłem są wysoce niezawodne i gwarantują doskonałą ochronę przez dziesięciolecia. Jednocześnie wyeliminowanie plastikowej foli w tylnej części panelu zmniejsza zużycie tworzyw sztucznych. Dwie warstwy ultra-cienkiego szkła o grubości zaledwie 1,6 mm we wszystkich modułach Vertex S+ zapewniają niską wagę porównywalną z modułami typu backsheet.

Zaprojektowany z myślą o instalatorach

Vertex S+ jest również wysoce kompatybilny z innymi komponentami systemu fotowoltaicznego (BOS). Oferuje różnorodne metody montażu, w tym mocowanie po krótkim i długim boku, z belką poprzeczną, wspólną szyną i montażem wsuwanym. Dzięki prądowi o natężeniu 10,7 A jest kompatybilny z większością popularnych na rynku falowników. Ponadto jest objęty bardzo długą, 30-letnią gwarancją wydajności. Integralność mechaniczna jest potwierdzona przez 25-letnią gwarancję na produkt, zamiast 15-letniego standardowego dla branży okresu.

Tworzenie wartości i zaufania klientów

Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Dla instalatorów ważne są bezawaryjność i brak potrzeby konserwacji modułów słonecznych. To również istotna wartość dla użytkowników. Vertex S+ pomoże w realizacji tego celu.

Dowiedz się więcej o Vertex S+: Zapraszamy na webinar

Eksperci produktowi Trina Solar przeprowadzą webinar w języku polskim, wyjaśniając szczegółowo wszystkie zalety nowej generacji modułów i odpowiadając na pytania.

Webinar odbędzie się we wtorek 4 czerwca br. o godzinie 9:00

Prowadząca:  Marta Zając, Product Marketing Manager Trina Solar.

 

Udział bezpłatny

REJESTRACJA