DOKTORVOLT

 

 

Firma Doktorvolt specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości rozdzielnic budowlanych z gniazdami, rozdzielnic fotowoltaicznych oraz przedłużaczy. Wyróżniają nas jakość, dbałość o detale oraz kompleksowa obsługa klientów.
Produkty Doktorvolt wytwarzane są ze sprawdzonych komponentów, pochodzących od europejskich dostawców. W trosce o bezpieczeństwo klientów prowadzimy szereg działań o charakterze edukacyjnym i profilaktycznym, szczególnie w zakresie pracy z instalacjami solarnymi. Do każdego modelu rozdzielnic PV dołączamy złącza MC4, aby uniknąć zagrożenia pożarem w wyniku stosowania niekompatybilnych komponentów.
Dodatkowo każdy produkt jest sprawdzony przez specjalistów, posiada numer seryjny oraz certyfikat przeprowadzonych badań. Kolejnym atutem rozdzielnic Doktorvolt jest certyfi kacja TÜV Süd, wdrożenie normy ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży omawianych urządzeń.
Produkty Doktorvolt przyjęły się doskonale na rynkach w Polsce, Niemczech, w całej Europie Zachodniej oraz w Skandynawii.

 

DOKTORVOLT®

ul. Chłopska 3

46-380 Malichów

tel. +48 34 387 80 58

kontakt@doktorvolt.pl

www.doktorvolt.pl