EC-GROUP

 

 

EC Group to wiodący na rynku dystrybutor modułów fotowoltaicznych. Od początku swojego istnienia firma wybiera do swojej oferty wyłącznie produkty premium, których jakość jest zagwarantowana przez producentów i potwierdzona doświadczeniem licznych zadowolonych klientów. Misją spółki jest nie tylko dostarczanie modułów, które charakteryzują się wysoką wydajnością,ale również edukacja i szkolenia grup montażowych i inwestycyjnych w zakresie technicznym, prawidłowego montażu oraz bezpieczeństwa prowadzonych przedsięwzięć.
Nieustannie obserwujemy światowy rynek fotowoltaiki, śledzimy najnowsze rozwiązania i wdrażane technologie, by móc na bieżąco oferować innowacyjne rozwiązania stosowane na świecie.
Czerpiemy inspirację z branżowych badań międzynarodowych ekspertów i dostosowujemy ofertę do zmieniającej się rzeczywistości.
Naszym celem jest wspieranie inwestorów na każdym etapie inwestycji – od poznania potrzeb, poprzez dobranie właściwych i spełniających wymagania modułów, aż po szkolenia, doradztwo techniczne i obsługę gwarancyjną. Zależy nam na budowaniu długotrwałych i satysfakcjonujących relacji biznesowych, dlatego też z uwagą słuchamy naszych kontrahentów i odpowiadamy na ich oczekiwania. W ramach członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Fotowoltaiki chcemy lobbować o uchwalenie ustawy o agrofotowoltaice, która w naszym kraju nie została prawnie
uregulowana.

 

EC Group Sp. z o.o.

Biuro: 87-152 Pigża, ul. Migdałowa 10

Oddział w Łodzi: 93-460 Łódź, ul. Łaskowice 7

office@ec-g.eu

www.ec-g.eu