Energetyczne targi ENEX

13 grudnia 2017
Energetyczne targi ENEX

Kilkudziesięciu wystawców prezentujących najnowsze rozwiązania dotyczące m.in. odnawialnych źródeł energii, energetyki zawodowej czy techniki grzewczej. A do tego konferencje z polskimi i nie tylko ekspertami w tych dziedzinach – tak zapowiada się najbliższa edycja Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX.

Targi ENEX to miejsce, gdzie skupiają się czołowi gracze z szerokorozumianego sektora energetycznego. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca w Targach Kielce.

Swój udział potwierdziło już kilkudziesięciu wystawców działających m.in. w branżach odnawialnych źródeł energii, energetyki zawodowej czy techniki grzewczej.

Targi ENEX to również okazja do wymiany wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami, a także innowacjami, które będą miały wpływ na światowy biznes, a związanymi z energetyką czy elektrotechniką np. elektrycznymi samochodami czy odnawialnymi źródłami energii.

Służą temu m.in. spotkania i konferencje, których w programie najbliższych targów ENEX również nie zabraknie. Wśród nich warto wymienić choćby: XI Forum Pomp Ciepła i Techniki Grzewczej, Forum Technologii OZE „Ludzie, rynek, inwestycje”, Strefę Innowacji – Magazynowanie energii, inteligentne sieci, energetyka dla zagospodarowania odpadów.

W ubiegłym roku równolegle odbywające się Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH odwiedziło przeszło 4700 osób. Na na blisko 2400 metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowało się 144 firm, z czego 94 zajmują się szeroko rozumianą działalnością w sektorze energetycznym.

www.enex.pl