Falowniki KEHUA dostosowane do modułu 210 Trina Solar

24 marca 2021
Falowniki KEHUA dostosowane do modułu 210 Trina Solar

KEHUA poinformowała, że siedem modeli falowników szeregowych i cztery modele falowników centralnych oferowane przez firmę w pełni współpracują z modułem 210 Trina Solar wykorzystującym płytki krzemowe o wymiarach 210 mm. Trina Solar jest pionierem technologii modułów 210. Obie strony podpisały wspólne oświadczenie o dostarczaniu partiami falowników KEHUA przystosowanych do współpracy z modułami 210.

KEHUA posiada kompletną linię produktów do wytwarzania energii z fotowoltaiki. Oferowane falowniki centralne i szeregowe charakteryzują się wysoką wydajnością, stabilnością i dużą zdolnością adaptacyjną do warunków środowiskowych i miejsca budowy elektrowni PV, a jednocześnie zapewniają optymalizację systemu i maksymalizują korzyści klientów.

Wraz z postępem i zmianami w przemysłowej technologii PV moc modułów jest stale zwiększana, a wymagania stawiane falownikom sukcesywnie rosną. W oparciu o 33-letnie doświadczenie i zasób wiedzy technicznej KEHUA podąża za trendami w branży, aktywnie reaguje na potrzeby klientów oraz stale unowocześnia i wprowadza innowacje do swoich produktów. Liczne stosowanie na całym świecie produktów i urządzeń inverterowych KEHUA potwierdza ich wysoką jakość oraz wysoką jakość oferowanych przez firmę usług.