Falowniki Solplanet w ofercie firmy Manitu Solar

9 lipca 2021
Falowniki Solplanet w ofercie  firmy Manitu Solar

Firma Manitu Solar PL Sp. z o.o. została dystrybutorem falowników fotowoltaicznych Solplanet.

Solplanet jest marką należącą do firmy AISWEI specjalizującą się w projektowaniu, rozwoju i produkcji inwerterów od 2007 roku. Roczna zdolność produkcyjna fabryki AISWEI to 6 GW. Jest to trzeci największy eksporter falowników z Chin. Ich wysoka reputacja, wynikająca z połączenia niemieckiej jakości i chińskiej efektywności pracy, jest znana szerokiej rzeszy klientom.
W ofercie Solplanet znajdują się falowniki 1-fazowe i 3-fazowe, od 1 do 50 kW, oraz akcesoria, np. moduł 4G z przedpłaconą kartą SIM na 5 lat, jak również system do monitorowania i zarządzania instalacją (własna aplikacja i chmura, APP & Cloud).
Solplanet zapewnia lokalny serwis na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy Fixit S.A., z infolinią techniczną dedykowaną zarówno dla Instalatora, jak i dla Użytkownika (czynna od poniedziałku do piątku pod numerem +48 13 492 61 09). Falowniki Solplanet objęte są 10-letnią gwarancją, którą można przedłużyć do 15 i 20 lat, a certyfikat gwarancyjny pobrać ze strony internetowej producenta.

Manitu Solar jest wiodącą firmą PV na Węgrzech, z firmami siostrzanymi w Polsce i w Rumunii. Dzięki profesjonalnemu zespołowi posiadającemu 13-letnie doświadczenie w sektorze fotowoltaicznym, Manitu Solar zapewnia najwyższej jakości usługi w dziedzinie wykorzystania energii słonecznej.
Zajmujemy się dystrybucją komponentów instalacji fotowoltaicznych. Jednak zaczęliśmy od instalowania systemów PV – więc mamy duże doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobytą na farmach PV i dachach, co za tym idzie rozumiemy potrzeby instalatorów i możemy ich wspierać w codziennej pracy. – podkreśla Piotr Kisiel, dyrektor zarządzający firmy Manitu Solar.
Cieszymy się z podjęcia współpracy z partnerem, który posiada długą historię i bogate doświadczenie. – mówi Adam Rosiak, Country Manager Solplanet.

Więcej informacji o Manitu Solar można znaleźć na stronie: www.manitusolar.pl
Informacje o falownikach Solplanet znajdują się na stronie: www.solplanet.net/pl