Fotowoltaika bez tajemnic

11 września 2021
Fotowoltaika bez tajemnic

Jako autoryzowany dystrybutor PV, BayWa r.e. Solar Systems wspiera swoich partnerów (handlowców, dział obsługi firmy fotowoltaicznej oraz ekipy montażowe i serwisowe), nie tylko sprzedażowo, ale także w kwestii poszerzania wiedzy dotyczącej technologii solarnych.

Wspólnie z dostawcami dostępnymi w portfolio, firma oferuje szeroką bazę szkoleń- zarówno w formie webinariów (których niezobowiązująca forma pozwala na przyswojenie wiedzy nawet podczas pracy na dachu 😉), jak i spotkań stacjonarnych w biurze (aktywna forma warsztatów, sesja Q&A, pokaz komponentów na żywo to naprawdę świetna okazja, by zaczerpnąć wiedzę prosto od eksperta!).

Zapraszamy do zapoznania się z wrześniowym kalendarzem szkoleń. 

Spotkania stacjonarne:

Moduły LG Solar- 16 września, godz. 10:00  – szczegóły i zapis

Fronius Gen 24 Tour – 20 września, godz. 10:00  szczegóły i zapis

Webinaria:

SolarEdge – magazyny energii –15 września, godz. 9:00 – szczegóły i zapis

Moduły LONGI Solar– 22 września, godz. 10:00 – szczegóły i zapis

GoodWe – rozwiązania hybrydowe – 28 września, godz. 10:00 – szczegóły i zapis

Moduły JA Solar – 29 września, godz. 10:00 – szczegóły i zapis

System montażowy novotegra – 29 września, godz. 9:00 – szczegóły i zapis

SolarEdge- napięcie w sieci – 30 września, godz. 9:00 – szczegóły i zapis

Zobacz pełną listę szkoleń.

Wszystkie szkolenia z fotowoltaiki organizowane przez BayWa r.e. stacjonarnie i online są bezpłatne. Spotkania prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnią praktyką .To gwarantuje wysoki poziom merytoryki oraz przydatności wszystkich oferowanych warsztatów. Szkolenia są bezpłatne bez względu na formę.

Zapraszamy!

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem PV. Baywa r.e. Solar Systems Sp. z o.o.  to polska hurtownia fotowoltaiczna – autoryzowany dystrybutor PV w Polsce oferujący nie tylko moduły, falowniki i wszelkie akcesoria PV od globalnych, sprawdzonych dostawców, ale także autorski system montażowy novotegra opracowany przez rodzimą spółkę BayWa r.e.

W portoflio posiadamy wszystkie produkty, których potrzebujesz do swojego projektu fotowoltaicznego. Współpracujemy tylko w globalnymi, sprawdzonymi producentami komponentów do instalacji fotowoltaicznej. Nasz oferta obejmuje komponenty do systemów podłączonych do sieci, a także do systemów autonomicznych.

BayWa r.e. jest wiodącym, działającym globalnie deweloperem, dostawcą usług i dystrybutorem, który udostępnił do sieci ponad 4 GW energii oraz zarządza przeszło 10 GW aktywów. Jesteśmy również niezależnym producentem energii elektrycznej, stale rozwijającym własną działalność związaną z handlem energią.

sklep.baywa-re.pl