Fotowoltaika w ofercie CANAL+

19 czerwca 2020
Fotowoltaika w ofercie CANAL+

CANAL+ rozpoczął współpracę z Hymon Energy. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację fotowoltaiki dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem Hymon Energy, który bezpłatnie przeprowadzi audyt energetyczny i przygotuje dla klienta projekt oraz wycenę instalacji, a także pomoże przy pozyskaniu dotacji z programu „Mój Prąd”.

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon Energy w imieniu klienta zgłosi również instalację do zakładu energetycznego, który wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotowuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy.

Odnawialne źródła energii to bez wątpienia przyszłość w sektorze energetyki, a stale rosnące zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi skłoniło nas do poszukiwania partnera, który najlepiej wykorzysta bardzo prostą synergię – możliwość zamontowania anteny satelitarnej dotyczy zazwyczaj domu, na którego dachu można zamontować również moduły PV. W efekcie możemy dziś ogłosić rozpoczęcie współpracy z Hymon Energy, dzięki której nasi klienci będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty inwestycji w odnawialne źródła energii – powiedział Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży CANAL+

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika