FRONIUS

 

 

Firma Fronius jest znana na całym świecie jako austriacki lider jakości w dziedzinie fotowoltaiki i pionier wśród producentów falowników. Firma działa na rynku już 77 lat. W tym roku obchodzi również dwie dodatkowe rocznice: 30 lat istnienia jednostki biznesowej Solar Energy oraz 10 lat Fronius Polska. Firma oferuje szeroką paletę wysokiej klasy produktów umożliwiających wytwarzanie, magazynowanie, rozdzielanie i zużywanie energii ze źródeł odnawialnych. Rygorystyczne metody testowania w wewnętrznym centrum badawczo-rozwojowym zapewniają, że falowniki i inne produkty Fronius spełniają najwyższe wymagania jakościowe.
24 godziny Słońca
Cały Dział Solar Energy opiera się na wizji „24 godziny Słońca”, czyli na przekonaniu, że światowe zapotrzebowanie na energię może być w 100% pokrywane przez odnawialne źródła energii.
Więcej na stronie: http://24hoursofsun.com.
Program serwisowy Fronius System Partner (FSP)
Program FSP ma na celu szkolenie instalatorów, tak aby stali się ekspertami w instalowaniu, obsłudze i ewentualnej naprawie urządzeń fi rmy Fronius. Instalatorzy są w stanie samodzielnie
wymienić płytki PCB i inne elementy falownika szybko i łatwo, bez konieczności wymiany całego urządzenia. Takie podejście gwarantuje najszybszą usługę serwisową na rynku i zapewnia, że system PV utrzymuje najwyższe poziomy uzysków energii.
Firma może pochwalić się siedzibą w Polsce i niewątpliwie wyróżnia się profesjonalnym wsparciem technicznym w ojczystym języku realizowanym poprzez organizację licznych szkoleń praktycznych, zaawansowane platformy wsparcia dla instalatorów (Solar.SOS i Forum Fronius) oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy,

 

Fronius Polska Sp. z o.o.

ul. G. Eiffela 8

44-109 Gliwice

tel. 32 621 07 00

pv-sales-poland@fronius.com

www.fronius.pl, www.forum-fronius.pl