FRONIUS

 

 

Austriacka firma Fronius jest znana jako światowy lider jakości branży fotowoltaicznej oraz pionier wśród producentów falowników. Firma działa już od 78 lat. W ubiegłym roku świętowaliśmy 30 lat działalności jednostki biznesowej Solar Energy w strukturach Fronius International i 10 lat firmy Fronius Polska.
Firma Fronius posiada szeroką ofertę wysokiej klasy produktów umożliwiających generowanie i magazynowanie energii ze źródeł odnawialnych oraz zarządzanie nią. Rygorystyczne zasadyprzestrzegane przy testowaniu urządzeń w centrum badawczo-rozwojowym Fronius gwarantują spełnienie najwyższych wymagań jakościowych i technicznych.
24 godziny Słońca
Idea funkcjonowania działu Solar Energy opiera się na wizji 24 godzin Słońca, czyli przekonaniu i dążeniu do pokrycia 100% światowego zapotrzebowania na energię ze źródeł odnawialnych.
Więcej na stronie: http://24hoursofsun.com.
Program partnerski Fronius System Partner (FSP)
Program FSP jest skierowany do instalatorów w celu przekazywania im umiejętności i wiedzy, tak aby mogli w sposób ekspercki i całościowy służyć klientom w procesie planowania, instalowania, montażu i ewentualnego serwisu instalacji opartych na urządzeniach i rozwiązaniach Fronius. Nasi partnerzy FSP mają możliwość wymiany podzespołów na miejscu instalacji, bez konieczności wymiany całego urządzenia. To najszybsza forma usługi serwisowej na rynku, która zapewnia utrzymanie systemów PV na najwyższym poziomie produkcji energii.
Naszą dumą jest nasza siedziba w Gliwicach oraz oddział w Gdańsku. Dzięki temu możemy nawiązywać bezpośrednie kontakty z naszymi klientami. Wyróżnia nas także profesjonalna obsługawsparcia technicznego w języku polskim, prowadzona poprzez nasz miejscowy dział SE TSN. Organizujemy również liczne szkolenia praktyczne w naszym centrum szkoleniowym w Gliwicach oraz udostępniamy zaawansowane platformy wsparcia dla instalatorów (Solar.SOS, Forum-Fronius, Fronius Solar.web, Fronius Energy.calcularor, Fronius Solar.configurator.

 

Fronius Polska Sp. z o.o.

ul. G. Eiffela 8

44-109 Gliwice

tel. 32 621 07 00

pv-sales-poland@fronius.com

www.fronius.pl, www.forum-fronius.pl