...

GoodWe

7 lipca 2021

GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Przy łącznej liczbie ponad 2 mln wyprodukowanych falowników i zainstalowanych 23 GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne od GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w systemach budynków mieszkalnych i komercyjnych,obiektów przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 2000 pracowników w 15 krajach i według raportu przygotowanego przez grupę Wood Mackenzie jest światowym
liderem wśród producentów falowników hybrydowych w 2020 r. Firma GoodWe została również sklasyfi kowana przez IHS Markit jako jeden z 10 najlepszych producentów falowników i zdobyła pięć nagród z rzędu od TÜV Rheinland „All Quality Matters”.
Program dla autoryzowanych instalatorów GoodWe PLUS+
GoodWe PLUS+ to program dla autoryzowanych instalatorów GoodWe, który zapewnia dostęp do ekskluzywnego wsparcia, profesjonalnych szkoleń, a także bezpłatnego i automatycznego przedłużenia gwarancji.
Lokalny serwis i wsparcie techniczne
Autoryzowane centrum naprawcze znajduje się w Polsce w Kaliszu, a najwyższej jakości opiekę serwisową klientom zapewniają polskojęzyczni specjaliści.

 

GoodWe Europe GmbH

Kistlerhofstrasse 170

81379 München

sales.pl@goodwe.com

service.pl@goodwe.com

tel.: +48 (62) 75 38 087

www.goodwe.pl