GoodWe jest wiodącym światowym producentem falowników PV i rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Przy łącznej liczbie ponad 3 mln wyprodukowanych urządzeń i zainstalowanych 35 GW w ponad 100 krajach, inwertery fotowoltaiczne GoodWe o mocy od 0,7 kW do 250 kW są stosowane w instalacjach domowych, komercyjnych, przemysłowych i wielkoskalowych. GoodWe zatrudnia ponad 3000 pracowników w 20 krajach i według rankingu Bloomberg New Energy Finance za 2021 r. jest najbardziej stabilnym finansowo producentem falowników.
W 2020 roku inwertery hybrydowe GoodWe znalazły się na pierwszym miejscu zestawienia Wood Mackenzie z udziałem w globalnym rynku wynoszącym ponad 15%. GoodWe znajduje się  również na liście TOP 10 producentów według firmy badawczej IHS Markit, a TÜV Rheinland, wiodąca jednostka na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych, przez 6 lat z rzędu przyznaje producentowi nagrodę All Quality Matters za wyjątkową jakość produktów.

Program dla autoryzowanych instalatorów GoodWe PLUS+
GoodWe PLUS+ to program dla autoryzowanych instalatorów GoodWe, który zapewnia dostęp do ekskluzywnego wsparcia, profesjonalnych szkoleń, a także bezpłatnego i automatycznego
przedłużenia gwarancji.

Lokalny serwis i wsparcie techniczne
Autoryzowane centrum naprawcze znajduje się w Polsce w Kaliszu, a najwyższej jakości opiekę serwisową klientom zapewniają polskojęzyczni specjaliści.

 

GoodWe Europe GmbH

Kistlerhofstrasse 170

81379 München

sales.pl@goodwe.com

service.pl@goodwe.com

tel.: +48 (62) 75 38 087

www.goodwe.pl