HELUKABEL

7 lipca 2021

 

Helukabel Polska, największy oddział niemieckiego koncernu, zajmuje się produkcją, dystrybucją kabli, przewodów i osprzętu kablowego do wszystkich branż i zastosowań.
Naszą misją jest dostarczanie klientom wyrobów i usług elektrotechnicznych najwyższej jakości, zgodnych z ich wymaganiami w oparciu o najlepsze technologie. Dzięki skupieniu na potrzebach klientów oraz w wyniku ciągłego doskonalenia procesu przygotowania produktu, a także jego dystrybucji Helukabel stał się jednym z najszybszych dostawców kabli w Polsce.
Bogata oferta kabli i przewodów obejmuje m.in.: kable sterownicze, do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe i do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, płaskie, energetyczne, gumowe oraz spiralne. Znaczącym uzupełnieniem szerokiego programu kabli i przewodów jest osprzęt kablowy zgodny z najnowszymi wytycznymi i normami.
Na skutek fuzji z Eltron-Kabel Sp. z o.o. firma poszerzyła oferowany asortyment o kable specjalne. Nowa oferta uwzględnia m.in. kable kompensacyjne, nieizolowane przewody miedziane o bardzo wysokiej giętkości oraz przewody ciepłoodporne.
Helukabel dba o odpowiednie zarządzanie przedsiębiorstwem (potwierdzone certyfi katem ISO 9001:2015). Poparciem przedsiębiorczości firmy są także regularnie zdobywane wyróżnienia na galach biznesu, m.in. w rankingu „Diamenty Forbesa 2018”, a ostatnio „Gazele Biznesu 2020”.

HELUKABEL Polska Sp. z o.o.

Krze Duże 2

96-325 Radziejowice

tel. 46 858 01 00

biuro@helukabel.pl

www.sklephelukabel.pl

www.helukabel.pl