Huawei przedstawił nowości produktowe podczas wirtualnego wydarzenia FusionSolar Smart PV

22 czerwca 2020
Huawei przedstawił nowości produktowe podczas wirtualnego wydarzenia FusionSolar Smart PV

Dnia 11 czerwca br podczas pierwszego globalnego wirtualnego wydarzenia FusionSolar Smart PV, tysiące osób z całego świata mogły na żywo zobaczyć nowe produkty i rozwiązania, w których systemy fotowoltaiczne wkraczają w erę sztucznej inteligencji (AI).

W trakcie wirtualnego wydarzenia Huawei zaprezentował urządzenia nowej generacji Smart PV – inteligentne falowniki do zastosowań komercjnych i gospodarstw domowych. Producent przedstawił ponadto optymalizatory SUN2000-450W-P, system magazynowania energii dla gospodarstw domowych LUNA2000-5/10/15-S0 oraz rozwiązanie dla projektów przemysłowych FusionSolar 6.0+.

Falownik serii SUN2000-30/36/40KTL-M3 z poziomem zabezpieczenia IP66, został wyposażony w AFCI – technologię wspieraną przez AI, która szybko i prezycyjnie wykrywa łuk elektryczny, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania w inwestycjach komercyjnych.

Jednofazowy falownik serii SUN2000-2-6KTL-L1 wraz z optymalizatorem SUN2000-450W-P drugiej generacji to kolejne nowości produktowe odpowiednie dla domów.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie inwestorów przemysłowych jest natomiast FusionSolar 6.0+ Utility Smart PV Solution, które dzieki zastosowanym technologiom optymalizuje LCOE i jest kompatybilne z różnymi typami modułów fotowoltaicznych.

Nagranie z wirtualnego FusionSolar Smart PV dostępne jest tutaj: https://solar.huawei.com/eu/virtualshow

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika