Hurtownia fotowoltaiczna BuyPV.eu otwiera internetowy outlet

30 sierpnia 2022
Hurtownia fotowoltaiczna BuyPV.eu otwiera internetowy outlet

Spółka BuyPV.eu, certyfikowany importer i dystrybutor rozwiązań z rynku odnawialnych źródeł energii, uruchomił outletowy serwis sprzedażowy. Na stronie buypv.eu znaleźć można setki produktów: moduły fotowoltaiczne znanych marek, falowniki, konstrukcje, systemy montażowe dla instalacji fotowoltaicznych oraz okablowanie PV od najlepszych dostawców.

Użytkownicy serwisu outletowego zyskują dostęp do bazy urządzeń oraz możliwość zakupu towarów nowych i pełnowartościowych – w promocyjnych cenach. W sklepie zamówić można: moduły fotowoltaiczne z listy Tier 1 oraz inne komponenty OZE (m.in. falowniki hybrydowe, okablowanie, systemy magazynowania energii, konstrukcje montażowe, ładowarki EV, klimatyzatory). Oferta nie jest ograniczona czasowo, ale produkty występują w ograniczonej ilości (do wyczerpania zapasów). Celem BuyPV.eu jest oferowanie odbiorcom kompleksowych rozwiązań uzupełnionych o systemy grzewcze i chłodnicze.

Z satysfakcją zapraszamy do nowego serwisu sprzedażowego – outletu buypv.eu. Już dziś widzimy duże zainteresowanie uczestników rynku OZE naszą ofertą. W BuyPV.eu mocno wierzymy w to, że instalatorzy robią najlepszą robotę na świecie, jeśli damy im stały dostęp do zasobów. Do pełnych stanów magazynowych i sprawnej obsługi postanowiliśmy więc dołożyć promocyjne ceny dla naszych partnerów – mówi Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu.

Marka BuyPV.eu działa na terenie 24 krajów Unii Europejskiej, ale również poza nią. Swoje oddziały posiada w Czechach, Rumunii, Portugalii, Łotwie, Estonii, na Litwie i Węgrzech, a magazyny w Rotterdamie, Burgas, Alicante, Łodzi oraz Tarnowie. BuyPV.eu gwarantuje stałe stany magazynowe modułów fotowoltaicznych, comiesięczne dostawy minimum 25 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h od zamówienia oraz atrakcyjne warunki współpracy dla partnerów.

BuyPV.eu jest oficjalnym, certyfikowanym importerem i dystrybutorem modułów JaSolar oraz magazynów energii, falowników SolaX Power.

Współpracuje z klientami profesjonalnymi: nabywcami hurtowymi, firmami instalatorskimi, działającymi zarówno w Polsce jak i na rynkach europejskich. Obsługuje duże inwestycje przemysłowe i farmy fotowoltaiczne.

artykuł sponsorowany