Innowacyjne rozwiązania do magazynowania energii już dostępne w Polsce

1 lutego 2024
Innowacyjne rozwiązania do magazynowania energii już dostępne w Polsce

W dniu 30 stycznia br. firma Ecoflow zaprosiła przedstawicieli prasy na spotkanie, podczas którego zostały zaprezentowane najnowsze produkty firmy.

W klimatycznych przestrzeniach Bruna w Warszawie można było zobaczyć dostępne w Polsce produkty, uzyskać informacje techniczne na temat działania urządzeń, sposobu ich instalacji oraz korzyści z zastosowania w instalacjach fotowoltaicznych.

Jednym z przedstawionych produktów był PowerOcean DC Fit, innowacyjne urządzenie z możliwością bezpośredniego podłączenia do instalacji PV, dzięki któremu właściciele prosumenckich instalacji fotowoltaicznych w łatwy sposób mogą magazynować energię wyprodukowaną energię.

Zaprezentowano również 3-fazowy system PowerOcean, domowy menadżer zarządzania energią PowerInsight oraz ładowarkę pojazdów elektrycznych PowerPulse.

Ecoflow została założona w 2017 roku, jej wizją od samego początku istnienia firmy jest dostarczanie prostych w obsłudze i instalacji urządzeń ułatwiających korzystanie z energii słonecznej. Firma ma swoje biura w USA , Niemczech i Japonii.

Produkty EcoFlow są obecnie dostępne we wszystkich krajach w Europie. W Polsce oficjalnym dystrybutorem marki EcoFlow jest firma INNPRO, oferująca szeroki wybór produktów takich jak przenośne stacje zasilania, moduły fotowoltaiczne, systemy fotowoltaiczne, inteligentne urządzenia i akcesoria. INNPRO także  profesjonalne doradztwo, wsparcie techniczne i serwis.

Serię nowych produktów firmy EcoFlow będzie można zobaczyć

na stoisku D-7 podczas  targów ENEX 2024.

 

 

CZYTAJ TAKŻE