Intersolar Europe 2022 – BENY zacieśnia współpracę ze swoimi partnerami w celu wspierania europejskich celów w zakresie energii odnawialnej

16 maja 2022
Intersolar Europe 2022 – BENY zacieśnia współpracę ze swoimi partnerami w celu wspierania europejskich celów w zakresie energii odnawialnej

Intersolar Europe 2022 odbyły się w  dniach 11–13 maja 2022 r. w New International Exhibition Centre w Monachium w Niemczech. Podczas tegorocznej wystawy firma BENY na swoim stoisku B4.460 zaprezentowała nowe rozwiązania.

Stoisko firmy BENY Electric odwiedziło wielu zwiedzających, a prezentowany popularny w Europie moduł Rapid Shutdown z serii BFS wzbudzał największe zainteresowanie spośród urządzeń bezpieczeństwa RSD na poziomie modułu.

Firma BENY zaprezentowała również nowy, dostosowany do potrzeb klienta system kontroli bezpieczeństwa energii rozproszonej oraz nowe rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych przeznaczone na rynek europejski – Solar PV + EV Charging.

System BENY PV + dający gwarancję bezpieczeństwa ładowania nowych pojazdów elektrycznych został doceniony przez wielu klientów.

W szybko rozwijającej się dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych w Europie firma BENY i wielu jej partnerów wdrożyły innowacyjne rozwiązanie dynamicznego ładowania równoważonego mikrosieci, tj. ładowarki EV + dynamiczne równoważenie obciążenia + pełna ochrona. W przypadku korzystania przez użytkowników z rozwiązania BENY EV+ nie ma potrzeby modyfikowania oryginalnej linii zasilającej, ładowarka dynamicznie dostosuje moc ładowania do aktualnego wykorzystania mikrosieci, tak aby zapewnić bezpieczną i wydajną aplikację ładowania w złożonym środowisku sieciowym.

W projektach EPC dużych elektrowni fotowoltaicznych, przy długotrwałym stosowaniu produktów serii BENY Switch w różnych regionach Europy, niezawodność urządzeń zbudowała zaufanie współpracujących stron i partnerów dystrybucyjnych. Seria komponentów DC stała się podstawą procesu lokalizacji projektów europejskich. Współpracujemy z większością producentów falowników, aby przyczynić się do realizacji europejskich celów w zakresie energii odnawialnej. Podczas targów klienci podzielili się z nami swoimi zastosowaniami w projektach i pochwalili BENY.

Tegoroczna wystawa była siódmym rokiem, w którym BENY pojawiła się na Intersolar Europe. Firma BENY Electric zawsze koncentrowała się na nowych systemach przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej i na bazie potrzeb klientów stale rozwija innowacyjne rozwiązania. W przyszłości będziemy nadal stosować korporacyjną koncepcję strategiczną pod hasłem „Zintegrowana z energią słoneczną, magazynowaniem energii i ładowarką EV. Przesył i dystrybucja prądu stałego. Nowe rozwiązanie w jednym punkcie”, wykorzystując zalety platformy europejskiego oddziału i amerykańskiego biura. Dzięki temu połączeniu w pełni korzystamy z innowacyjnych technologii R&D BENY Electric R&D Center, a także z atutów klastra przemysłu produkcyjnego Zhejiang i wysokiej jakości produktów Zhejiang w celu zapewnienia wydajniejszego, bezpieczniejszego i lepszego rozwiązania globalnym klientom.

Więcej szczegółów:

https://www.beny.com/new/intersolar-europe-2022-beny-joins-hands-with-partners-to-support-european-regional-renewable-energy-goals/

Artykuł sponsorowany