Jak w sposób logiczny i prosty projektować budynki zeroemisyjne?

23 maja 2023
Jak w sposób logiczny i prosty projektować budynki zeroemisyjne?

Zapraszamy na bezpłatne, dwudniowe szkolenie online CEL_ZERO przeznaczony dla Architektek i Architektów.

Podczas kursu dowiesz się jak w sposób logiczny i prosty projektować budynki zeroemisyjne!

Dowiesz się jakie są zasady projektowania takich budynków, zobaczysz się jak ważny jest kształt bryły, orientacja budynku względem stron świata i lokalizacja budynku na działce.

Poznasz praktyczne rozwiązania na przykładach naszych realizacji i dowiesz się jakie są najczęściej popełniane błędy przy projektowaniu budynków zeroemisyjnych.  Nauczysz się jak ich uniknąć.  Zaznajomisz się z technologiami dostępnymi w Polsce, które są właściwe byś mógł zaprojektować budynek zeroemisyjny.

Jeśli chcesz projektować obiekty z poszanowaniem środowiska naturalnego, mieć poczucie, że robisz coś dobrego dla planety, zależy Tobie na rozwoju swojego biznesu i marzysz o satysfakcji z projektowanych przez Ciebie budynków, to nie czekaj! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Budownictwo zeroemisyjne jest niezwykle ważne w kontekście ekologicznych wyzwań współczesnego świata i rosnących kosztów energii.

W 2028 roku wchodzi w życie nowa dyrektywa europejska, która zakłada, że wszystkie nowobudowane budynki będą zeroemisyjne!

Ale to nie tylko wymóg Unii Europejskiej, to także odpowiedź na potrzeby Twoich Klientów.

 

Kurs prowadzić będą pasjonaci budownictwa zeroemisyjnego i założyciele pracowni architektonicznej Pasywny M2 – Agnieszka Figielek i Bartosz Królczyk, którzy od 2013roku specjalizują się w projektowaniu, a od 2015 roku także w budowie zeroemisyjnych domów zgodnie z wytycznymi Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt.

 

Na swoim koncie mają ponad 50 realizacji budynków zeroemisyjnych, w tym projekty: domów jednorodzinnych, żłobka, przedszkola samorządowego, kliniki weterynaryjnej, termo-modernizowanego poddasza historycznej kamienicy i kompleksu budynków wspomaganej społeczności mieszkaniowej.

 

Kurs odbędzie się 24 i 25 maja o godzinie 12:00.

Uwaga! zapisy na kurs trwają do 23.05.2023r.

 

Link do rejestracji:

 https://pasywnym2.pl/cel-zero-masterclass/?fbclid=IwAR2Hpg76tyv70ydIeD8vQrVK8W3nsze6jJmmi9UQEUiRuZSIqsZ5VQ9KS6g