JEAN MUELLER POLSKA

 

Firma JEAN MUELLER POLSKA jest przedsiębiorstwem innowacyjnym i z entuzjazmem podejmującym nowe wyzwania. Jakość oferowanych produktów odgrywa dla nas nadrzędną rolę. Inwestując w systemy fotowoltaiczne, przedsiębiorca chce, aby działały one bez zakłóceń. Bezawaryjną i bezpieczną pracę mogą zapewnić tylko urządzenia najwyższej jakości. JEAN MUELLER POLSKA jako ekspert w tej dziedzinie jest dostawcą wielu elementów do układów PV. Należą do nich: wkładki bezpiecznikowe typu 10×38 i NH, podstawy i rozłączniki bezpiecznikowe, zaciski przyłączeniowe, obudowy poliestrowe typu KVS. Elementy te zapewniają bezpieczne warunki pracy zarówno po stronie napięcia stałego DC, jak i przemiennego AC.
Analizując potrzeby naszych klientów, wprowadziliśmy gotowe rozwiązania w postaci rozdzielnic PV oraz schematy projektów fotowoltaicznych w formatach DWG oraz PDF. Naszą ofertę rozbudowaliśmy o najlepsze europejskie ograniczniki przepięć fi rmy CITEL, które ugruntowały swoją pozycję na światowych rynkach (Europa, Ameryka Północna i Południowa, Afryka, Australia, Azja).
Także w Polsce te wysokiej jakości francuskie produkty zostały docenione i wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami.
Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu: 22 751 79 01 lub przez e-mail: info@jeanmueller.pl. Pełna oferta urządzeń z zakresu PV znajduje się na naszej stronie internetowej www.jeanmueller.pl w rozdziale „Zabezpieczenie Fotowoltaiki”.

 

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Krótka 4

02-293 Warszawa

tel. 22 751 79 01

fax 22 751 79 03

info@jeanmueller.pl

www.jeanmueller.pl