JEAN MUELLER POLSKA

 

W firmie Jean Mueller Polska Sp. z o.o. tradycja i postęp są ściśle połączone. Produkty marki Jean Mueller oznaczają bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę urządzeń elektrycznych. Jako myślące
przyszłościowo przedsiębiorstwo konsekwentnie stawiamy na innowacyjność i jakość. Efektem takiego podejścia są zaawansowane rozwiązania w zakresie rozdziału energii elektrycznej, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Urządzenia zapewniające bezpieczne warunki pracy zarówno po stronie napięcia stałego DC jak i przemiennego AC to m.in. wkładki bezpiecznikowe typu 10×38 i NH, podstawy i rozłączniki bezpiecznikowe, zaciski przyłączeniowe, obudowy poliestrowe typu KVS oraz LABEO.
Analizując potrzeby klientów, w 2013 roku rozbudowaliśmy naszą ofertę o ograniczniki przepięć fi rmy CITel, które ugruntowały swoją pozycję na światowych rynkach (Europa, Ameryka Północnai Południowa, Afryka, Australia, Azja). Także w Polsce, te wysokiej jakości francuskie produkty, zostały docenione przez Klientów, oraz wyróżnione wieloma prestiżowymi nagrodami.
Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu: 22 751 79 01 lub przez e-mail: info@jeanmueller.pl. Pełna oferta urządzeń z zakresu PV znajduje się na naszej stronie internetowej www.jeanmueller.pl w zakładce produkty, w dziale „Zabezpieczenia Fotowoltaiki”.

 

JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Krótka 4

02-293 Warszawa

tel. 22 751 79 01

fax 22 751 79 03

info@jeanmueller.pl

www.jeanmueller.pl