Kehua aktywnym uczestnikiem, wystawcą i prelegentem na KongresiePV 2023

25 maja 2023
Kehua aktywnym uczestnikiem, wystawcą i prelegentem na KongresiePV 2023

Kehua Tech jest Partnerem tegorocznego KongresuPV, jak również uczestniczy w debacie pt. „Rozwój sieci wobec wyzwania zielonej elektryfikacji”. KongresPV 2023 jest jednym za najważniejszych wydarzeń w branży energetyczno-fotowoltaicznej. Podczas tego wydarzenia w dniach 30-31 maja, specjaliści Kehua będą do dyspozycji, również na stoisku Kehua Tech.

Zapraszamy wszystkich klientów i partnerów do skorzystania z okazji na bezpośrednią rozmowę. Nasi eksperci pomogą zaprojektować rozwiązania takie jak:

– systemy magazynowania energii

– praktyczną aplikację pełnej gamy konwerterów PCS/BCS

– DC/AC na farmach fotowoltaicznych, w tym z użyciem falowników SPI 350K

– domowe magazyny energii iStoragE

Systemy przetwarzania energii Kehua

Rozwiązania magazynowania energii KEHUA obejmują falowniki o mocy od 3 kW do 6900 kW oraz systemy zarządzania energią EMS.

Zakres systemów przetwarzania energii KEHUA zawiera wytwarzanie, przesył, dystrybucję i magazynowanie energii. Nasze systemy umożliwiają modulację częstotliwości, magazynowanie energii po stronie sieci, magazynowanie energii w przemyśle i handlu po stronie użytkownika, magazynowanie energii w gospodarstwie domowym, instalacje wyspowe oraz inne rozwiązania.

Zapraszamy wszystkich uczestników KongresuPV do odwiedzenia naszych ekspertów, by w praktyce zastosować rozwiązania i produkty Kehua.

O Kehua

Kehua Tech od ponad 30 lat  zakorzeniona w technologii energoelektroniki, posiada zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w zakresie fotowoltaiki, magazynowania energii, mikro-sieci, energii wiatrowej i zintegrowanych usług energetycznych.
W zakresie magazynowania energii globalna skumulowana moc zainstalowana przez Kehua przekracza 6,3 GW/5,4 GWh, a produkowane rozwiązania do magazynowania energii AC/DC obejmują pełny zakres mocy 3 kW ~ 6900 kW.  Firma Kehua Tech osiągnęła 839,71 MLN USD rocznego przychodu w 2022 roku, co stanowi wzrost rok do roku o 16,09%. Globalna liczba instalacji PV z użyciem sprzętu Kehua przekroczyła 31 GW, co świadczy dużym zaufaniu do marki Kehua.

 

 

artykuł sponsorowany