KEHUA TECH – nr 9 wśród globalnych dostawców fotowoltaiki

29 czerwca 2021
KEHUA TECH – nr 9 wśród globalnych dostawców fotowoltaiki

Według raportu firmy IHS MARKIT, która jest światowym specjalistą w dziedzinie informacji o rynku falowników fotowoltaicznych, KEHUA TECH znalazła się na 9. miejscu jako światowy dostawca falowników fotowoltaicznych w 2020 roku.

Jak stwierdzono w raporcie, globalne dostawy falowników wzrosły o 35% i osiągną ponad 1,7 miliona kilowatów do 2020 roku, z trzema największymi rynkami: Chin (kontynentalnych), Stanów Zjednoczonych i Indii, na które przypada ponad 50% globalnych dostaw falowników fotowoltaicznych. Z kolei chińscy dostawcy zwiększyli swój udział w rynku globalnym do 47% – z wyłączeniem Chin (kontynentalnych). Dzięki doświadczeniu w projektach o poziomie GW i wysokiej niezawodności kontroli jakości wyrobów stosowanych w energetyce jądrowej KEHUA szybko rozszerza swój obszar działalności i wnosi nowe spojrzenie i rozwiązania do branży fotowoltaicznej.

Jako lider wśród dostawców zintegrowanych produktów i rozwiązań energetycznych, KEHUA TECH została uznana za nr 9 wśród światowych dostawców trójfazowych falowników fotowoltaicznych podłączonych do sieci o dużej mocy (> 501 kW) w roku 2020. Jednocześnie na azjatyckim  rynku trójfazowych falowników fotowoltaicznych KEHUA zajmuje 6. miejsce pod względem udziału w rynku i 5. Miejsce wśród dostawców falowników fotowoltaicznych podłączonych do sieci energetycznej w Indiach. Dzięki profesjonalnym, wysoce niezawodnym produktom i elastycznym rozwiązaniom obejmującym zastosowania w budynkach mieszkaniowych, C&I i użytkowe, KEHUA jest zaangażowana w dostarczanie klientom falowników, na których mogą polegać jako na części swoich systemów fotowoltaicznych.

Przez ponad 33 lata gromadzenia technologii KEHUA była oceniana jako Global TOP 500 New Energy Enterprises przez 6 kolejnych lat. Jej urządzenia, a także rozwiązania systemowe zostały szeroko uznane przez klientów z ponad 100 krajów i regionów.

W ofercie KEHUA znajdują się: falowniki które obejmują zakres mocy od 1 kW – 6,8 MW. Jest to jedno z niewielu przedsiębiorstw na świecie, które posiada pełny zakres produktów i rozwiązań do wszystkich możliwych zastosowań.