Kehua Tech wzbudza duże zainteresowanie publiczności na targach Intersolar South America 2022

5 września 2022
Kehua Tech wzbudza duże zainteresowanie publiczności na targach Intersolar South America 2022

Kehua Tech, wiodący na świecie dostawca inteligentnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, zaprezentowała pełną gamę falowników i najnowsze rozwiązanie ESS na targach Intersolar South America 2022.

Duża liczba zwiedzających okazywała swoje zainteresowanie produktami eksponowanymi na stoisku firmy. Eksperci Kehua Tech udzielali będącym pod dużym wrażeniem zwiedzającym szczegółowych informacji na temat najnowocześniejszych technologii zastosowanych w prezentowanych urządzeniach oraz planów rozwojowych firmy w Brazylii.

1) Dzięki zastosowaniu systemów magazynowania energii modernizowane elektrownie dostosowują się do nowoczesnych trendów, wskutek czego te projekty i inwestycje stają się bardziej elastyczne w swoim działaniu.

2) Projekty o dużej gęstości mocy i kompaktowy rozmiar pozwalają na obniżenie kosztów transportu, magazynowania i instalacji.

Połączenie wysokiej jakości i kompleksowej wydajności tej serii produktów to powody, dla których jej falowniki są uważane za posiadające najlepszy zwrot z inwestycji (ROI) dla budownictwa mieszkaniowego i zastosowań komercyjnych i przemysłowych (C&I).

Produkt jest łatwy w instalacji i ma przyjazną dla użytkownika konstrukcję aplikacji–powiedział brazylijski klient, który odwiedził stoisko. – Najbardziej doceniam obsługę posprzedażną zespołu Kehua Brazil – dodał.

Nowo wprowadzona na rynek w sierpniu seria iStoragE all-in-one do zastosowań mieszkaniowych ESS doskonale prezentowała się na stoisku. Dzięki prostej, bezpiecznej i inteligentnej konstrukcji seria iStoragE przyciągnęła wzrok odwiedzających. Kehua Tech przywiózł na wystawę również SPI125K-B i SPI350K-B-H. Dzięki wbudowanym funkcjom anti-PID i PID recovery, szybkiej ochronie AFCI i ochronie IP66, falownik szeregowy SPI125K-B jest zalecany dla C&I, podczas gdy SPI350K-B-H jest znany jako falownik szeregowy o największej mocy na świecie.

Z ponad 34-letnim doświadczeniem w dziedzinie energii odnawialnej Kehua Tech rozpoczęła wdrażanie koncepcji PV + ESS dla przyszłości.  Do tej pory firma Kehua znalazła się wśród 10 najlepszych marek producentów falowników fotowoltaicznych wykorzystywanych w projektach finansowanych z kredytu terminowego – ranking Bloomberga – oraz dostawcą nr 5 falowników magazynowych na świecie wg klasyfikacji IHS Markit.

Posiadając szczegółowe plany działania w Brazylii, Kehua demonstruje swoje zaangażowanie na brazylijskim rynku. Kehua Tech będzie nadal z poświęceniem tworzyć zieloną energię, angażując swoje siły w badania i rozwój, aby świat mógł bezpiecznie cieszyć się życiem bez emisji CO2.

artykuł sponsorowany