KEHUA

 

Kehua Tech, od ponad 30 lat zakorzeniona w technologii energoelektroniki, posiada zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w zakresie: fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci, energii wiatrowej i zintegrowanych usług energetycznych.
W zakresie magazynowania energii, globalna skumulowana moc zainstalowana przez Kehua przekracza 6,3 GW/5,4 GWh, a produkowane rozwiązania do magazynowania energii AC/DC obejmują pełny zakres mocy od 3 kW do 6900 kW. Firma Kehua Tech osiągnęła 839,71 mln dol. rocznego przychodu w 2022 roku, co stanowi wzrost rok do roku o 16,09%. Globalna wielkość instalacji PV z użyciem sprzętu Kehua przekroczyła 31 GW, co świadczy dużym zaufaniu do marki Kehua.
Na polskim rynku flagowymi seriami produktowymi są falowniki fotowoltaiczne X2 dla domu oraz systemy magazynowania energii iStoragE3. Produkty dla farm fotowoltaicznych to głównie inwertery 125 kW, 250 kW i 350 kW dedykowane do projektów wielkoskalowych.
Najnowsze rozwiązania do magazynowania energii to system S³-EStore dedykowany dla biznesu. Również najnowsze kontenerowe magazyny energii chłodzone cieczą pozwalają na realizację inwestycji w farmy magazynowe.
Szerokie spektrum specjalizacji i bogate doświadczenie w praktycznej aplikacji czynią z fi rmy Kehua lidera branży energii OZE.

 

Kehua Digital Energy Co., Ltd.

Poland@kehua.com

www.kehua.com

LinkedIn/Facebook: Kehua Tech