KEHUA TECH

 

KEHUA jest wiodącym dostawcą rozwiązań energetycznych – została założona w 1988 roku i weszła na giełdę w Shenzen 2010 roku. Firma realizuje misję dostarczania bezpiecznej, ekologicznej i inteligentnej energii dla wszystkich oraz ma ambicję stania się wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych rozwiązań w zakresie zasilania i oszczędzania energii.
KEHUA zobowiązuje się do wprowadzenia inteligentnego i kompleksowego systemu zarządzania energią, z podstawową technologią energoelektroniki i najnowocześniejszymi technologiami AI i IoT. System obejmuje trzy obszary biznesowe KEHUA, którymi są energia krytyczna, energia odnawialna i infrastruktura chmury. Obsługuje również modernizację różnych sektorów, w tym finansów, centrum danych, fotowoltaiki, magazynowania energii, przemysłu, telekomunikacji, transportu, medycyny i administracji itp.
Kierując się strategią rozwoju “Innovation & Brand” KEHUA posiada zespół badawczo-rozwojowy składający się z ponad 1000 pracowników kierowanych przez czterech ekspertów, którzy korzystają ze wsparcia Rady Państwa Chin. KEHUA posiada ponad 1000 praw własności intelektualnej obejmujących patenty krajowe i prawa autorskie do oprogramowania. Dzięki kontroli jakości stosowanej w energetyce nuklearnej i ponad 20 laboratoriom testowym KEHUA z powodzeniem realizuje tysiące niezawodnych projektów w ponad 100 krajach i regionach.
KEHUA jest uznawana przez wiele międzynarodowych autorytetów: zajmuje piąte miejsce jako światowy dostawca modułowych zasilaczy UPS (źródło: Omdia), ósmą pozycję wśród światowych dostawców PCS (źródło: IHS Markit), dziewiątą jako światowy dostawca falowników fotowoltaicznych (źródło: IHS Markit) oraz przez 6 kolejnych lat była oceniana jako Global TOP 500 New Energy Enterprises.
Dzięki czołowej pozycji marki, KEHUA będzie przewodzić rozwojowi inteligentnej energetyki przemysłowej i stanowić siłę napędową zmian w tym obszarze.

Dowiedz się więcej o KEHUA na stronie: www.kehua.com.

 

Kehua Data Co., Ltd.

Poland@kehua.com

www.kehua.com

LinkedIn/Facebook: Kehua Tech