KONFERENCJA DLA PROJEKTANTÓW #ProjektowaniELEKTRYCZNE

28 kwietnia 2023
KONFERENCJA DLA PROJEKTANTÓW #ProjektowaniELEKTRYCZNE
Fronius zprasza na II Edycję Konferencji dla Projektantów przemysłowych instalacji fotowoltaicznych, podczas której zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinie projektowania przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. Konferencja skierowana jest do projektantów i instalatorów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w tej dziedzinie.
Podczas Konferencji poznasz najnowsze technologie i innowacje w fotowoltaice oraz dowiesz się o właściwym doborze komponentów i materiałów oraz o tym na co warto zwracać uwagę przy projektowaniu przemysłowej instalacji fotowoltaicznej.

Konferencja to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi specjalistami w tej dziedzinie. W trakcie wydarzenia będziesz miał/-a możliwość zadawania pytań, uzyskiwania fachowych odpowiedzi oraz korzystania z praktycznych wskazówek od doświadczonych profesjonalistów.

Nie przegap okazji, aby zdobyć nową wiedzę i umiejętności oraz nawiązać kontakty z innymi specjalistami w dziedzinie fotowoltaiki. 

Rejestracja

Program

 

Strona Konferencji: https://www.konferencjadlaprojektantow.pl/pl-pl