KOSTAL: Inteligentne i niezawodne falowniki fotowoltaiczne

29 listopada 2020
KOSTAL: Inteligentne i niezawodne falowniki fotowoltaiczne

Od 1912 roku odnosząca sukcesy firma rodzinna. Wiodący dostawca falowników i systemów magazynowania energii od 2006 roku.

Grupa KOSTAL jest niezależną, rodzinną firmą założoną w 1912 roku przez Leopolda Kostala  w Lüdenscheid w Niemczech. Siła innowacji technologicznych i rozwój firmy na przestrzeni ponad 100 lat opiera się na przedsiębiorczości rodziny Kostal i pasji ich pracowników, stale współpracujących ze sobą w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Dział przemysłowy KOSTAL Photovoltaics dostarcza rozwiązania w zakresie inteligentnego i zrównoważonego wytwarzania i wykorzystywania energii elektrycznej. Jako wiodący producent trójfazowych falowników fotowoltaicznych firma ściśle współpracuje z różnymi partnerami, dostarczając rozwiązania dla projektów PV dowolnej wielkości.

Firma KOSTAL dopasowuje swoje urządzenia fotowoltaiczne indywidualnie do danych wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o typowy falownik, hybrydowy czy akumulatorowy, wszystkie falowniki wyróżniają się wydajnością i jakością, jakiej oczekują klienci od firmy KOSTAL. Indywidualna moc znamionowa (jednofazowa lub trójfazowa) od 1,5 kW do 60 kW – to idealne rozwiązanie do zastosowania zarówno w domach prywatnych, jak i przedsiębiorstwach.

Modele do zastosowań domowych:

  • Falowniki jednofazowe: PIKO MP Plus dla segmentu małej mocy 1,5 – 5,0 kW
  • Falowniki trójfazowe: elastyczne, komunikatywne i praktyczne falowniki w zakresie mocy 3,0 – 10 kW – PLENTICORE Plus

Modele do zastosowań komercyjnych:

  • PIKO NG: w zakresie mocy 12, 15, 17 i 20 kW

Modele do dużych systemów:

  • Zoptymalizowana kosztowo przetwornica PIKO CI (30 kW, 50 kW, 60 kW) – dostosowana specjalnie do potrzeb dużych systemów PV

Rozwiązania w zakresie magazynowania energii:

  • Nowy falownik PLENTICORE Plus może być stosowany do magazynowania wytworzonej energii elektrycznej i wykorzystania jej w sposób zoptymalizowany do konsumpcji własnej.

Firma KOSTAL, wierna swojej obietnicy, opartej na partnerstwie – Smart Connections, imponuje swoim klientom doskonałą usługą serwisową i obszerną wymianą informacji w celu uproszczenia instalacji, obsługi i użytkowania w zakresie produkowanych falowników.

Bezpłatne szkolenia produktowe w różnych lokalizacjach pogłębiają specjalistyczną wiedzę klienta na temat instalacji i konfiguracji naszych produktów.

Więcej informacji:

O firmie KOSTAL
Na temat produktów
O usługach i wsparciu technicznym firmy KOSTAL