KOSTAL wprowadza serwis w Polsce. Wsparcie dla instalatorów

21 listopada 2021
KOSTAL wprowadza serwis w Polsce. Wsparcie dla instalatorów

KOSTAL – firma znana globalnie w dziedzinie automotive. Co ma do zaoferowania klientom z branży fotowoltaiki? Pod nazwą tego znanego niemieckiego producenta kryje się ponad 100 lat doświadczenia w produkcji urządzeń premium. Przysłowiowa „niemiecka jakość” jest tym co faktycznie wyróżnia falowniki Kostal: 10 lat gwarancji, solidne wykonanie, europejska produkcja – wszystko to stanowi niepodważalne atuty marki. Jednak do tej pory, powodem dla którego część instalatorów lub właścicieli instalacji nie decydowała się na zakup falowników Kostal był brak wsparcia serwisowego w Polsce.

Listopad przyniósł niezwykle ekscytującą i wyczekiwaną wiadomość przez tych z Was, którzy rozważają zakup falowników tego producenta. Kostal wprowadza wsparcie serwisowe dla polskich klientów. Masz pytania dotyczące Twojego produktu lub aplikacji? Twoje urządzenie wymaga nowego oprogramowania? Coś nie działa tak, jak powinno? Teraz możesz skorzystać ze wsparcia w języku polskim.

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego:

  • Dowiesz się najważniejszych informacji z perspektywy instalatora i sprzedawcy
  • Poznasz portfolio produktowe KOSTAL
  • Zgłębisz wiedzę na temat flagowych falowników hybrydowych – Plenticore Plus
  • Dowiesz się o wsparciu serwisowym w Polsce

Webinar odbędzie się w języku polskim i zostanie poprowadzony przez przedstawiciela BayWa r.e. Solar Systems – Jakub Bajorski (Product Owner dla falowników). Jako oficjalny dytrybutor PV w Polsce, BayWa r.e. Solar Systems jest w stanie zaoferować Państwu rzetelną wiedzę. Dzięki bliskiej współpracy oraz bezpośredniemu kontaktowi z naszym partnerem, gwarantujemy wysoki poziom merytoryki.

Zachęcamy do bezpłatnego udziału:

https://bayware.clickmeeting.com/webinar-falowniki-kostal-25-11-/register

 

Przedłużenie gwarancji do 10 lat!

Ale to nie wszystko! Prezentujemy jeszcze jeden powód, dla którego warto zainwestować w falowniki firmy KOSTAL.

Teraz możesz również zaoferować swoim klientom 10 lat gwarancji. Wystarczy tylko kilka kroków:

  1. Kup dowolny falownik 3-fazowy firmy KOSTAL w sklepie BayWa r.e.
  2. Załóż konto i zarejestruj numer seryjny w sklepie internetowym KOSTAL
  3. Twoje konto zostanie zasilone dodatkową 5-letnią gwarancją.
  4. Teraz możesz dokupić dodatkowe 5 lat za darmo!

Oferta przedłużenia gwaranacji dotyczy wszystkich trójfazowych falowników KOSTAL zainstalowanych i uruchomionych do końca 2021 roku. Oferta ta jest dostępna tylko na rynku polskim i dotyczy wyłącznie falowników uruchomionych w ww. okresie. Procedura przedłużenia gwarancji może być dokonana tylko przez instalatora.

Baywa r.e. Solar Systems

Autoryzowany Dystrybutor PV

Niemal 100 lat na rynku, marka znana w 27 krajach świata i ponad 25 lat doświadczenia w dystrybucji komponentów instalacji fotowoltaicznych – to sprawia, że BayWa r.e. jest najlepszym partnerem biznesowym dla instalatorów. To wiodący, działający globalnie deweloper i dostawca usług. W Polsce BayWa r.e. prowadzi działalność jako autoryzowany dystrybutor PV. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zaprojektowania i wdrożenia fotowoltaiki od zaufanych, globalnych dostawców.

Strona: www.sklep-baywa-re.pl

artykuł sponsorowany