Kto wygra w najnowszej edycji Wielkiego Turnieju Corab „Instalator Roku 2024”?

19 stycznia 2024
Kto wygra w najnowszej edycji Wielkiego Turnieju Corab „Instalator Roku 2024”?

Mija dokładnie sześć lat od momentu, kiedy Corab – czołowy europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych i dystrybutor doskonałych jakościowo urządzeń niezbędnych w instalacjach PV – stworzył Wielki Turniej „Instalator Roku”.

Najnowsza, siódma już edycja zmagań najlepszych ekip monterskich w branży OZE znajdzie swój finał na odbywających się 7 i 8 lutego 2024 r. XXVI Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Kielcach.

Kto w tym roku odbierze nagrodę główną, instalację fotowoltaiczną o mocy 6 kWp (którą zwycięzcy zwykle przekazują na cele charytatywne)?

Jak zostać „Instalatorem Roku 2024”?

Turniej organizowany przez firmę Corab składa się z trzech etapów: teleturnieju z wiedzy, sztafety polegającej na serii zadań montażowych oraz wielkiego finału, w którym ze zwycięską firmą z poprzedniej edycji zmierzy się nowy pretendent do tytułu. Rywalizacja w finałowym, najbardziej wymagającym starciu będzie polegała na perfekcyjnym wykonaniu instalacji PV, zgodnie z instrukcjami producenta i obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Najlepsza ekipa z pewnością wykaże się sprytem, dbałością o szczegóły i zaprezentuje szybkie tempo pracy, co zapewni niezapomniane i pełne emocji widowisko.

Wszystkich zainteresowanych zmaganiami drużyn podczas Wielkiego Turnieju „Instalator Roku 2024” zapraszamy 7 lutego na kieleckie targi ENEX do Hali B. Początek już o godz. 11.

Więcej o Turnieju „Instalator Roku 2024”