Magazyn Fotowoltaika na ONLINE PV Conference & Expo 2020

24 czerwca 2020
Magazyn Fotowoltaika na ONLINE PV Conference & Expo 2020

Zapraszamy na stoisko Magazynu Fotowoltaika podczas ONLINE PV Conference & Expo 2020 „Fotowoltaika w Polsce – Perspektywy i wyzwania”, które będzie odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2020.

Zarejestrowani uczestnicy wydarzenia, otrzymają na stoisku wydawnictwa dostęp do bieżącego oraz archiwalnych wydań (2017-2019) Magazynu Fotowoltaika w wersji elektronicznej.

Organizator przygotował konkursy i atrakcyjne nagrody, m.in. 10 rocznych prenumerat Magazynu Fotowoltaika!

Zarejestruj się tutaj

 

ONLINE PV Conference&EXPO Fotowoltaika w Polsce – Perspektywy i wyzwania to międzynarodowe wydarzenie online, konferencja wraz z częścią wystawienniczą, kierowane do uczestników działających w branży fotowoltaicznej. Wydarzenie będzie realizowane na profesjonalnej, interaktywnej platformie zawierającej wydzielone segmenty takie jak: Recepcja, Scena Główna, Sesje, Część wystawiennicza Expo oraz Platforma Networkingowa. Uczestnicy podczas dwóch dni będą mogli swobodnie poruszać się po wszystkich segmentach i odwiedzać poszczególne pokoje webinarowe. Prelegenci i wystawcy będą mogli prezentować w formie transmisji na żywo lub poprzez emitowanie materiału nagranego wcześniej. Dodatkowo platforma umożliwia nawiązywanie relacji, pozwala na rozmaite interakcje i rozmowy poprzez czat/video pomiędzy uczestnikami.  Naszym celem jest stworzenie możliwości nawiązania nowych, umacnianie i rozwijanie relacji biznesowych w branży fotowoltaicznej. Wierzymy, że uczestnictwo w tym wydarzeniu online przyniesie uczestnikom takie same korzyści jak w wydarzeniu w formie tradycyjnej.

Wydarzenie zgromadziło wiele ważnych firm, które widzą potencjał polskiego rynku fotowoltaicznego. Wiele z nich jak na przykład Wattkraft GmbH, Trina Solar czy CCL Solar po raz pierwszy biorą udział w wydarzeniu branżowym w Polsce.

Wśród wystawców będzie można spotkać dodatkowo takie firmy jak Znshine Solar, Smart Grid Polska, ADM Poland, Kehua Tech, Szkolenia OZE, WIRE Solutions, Seraphim Solar System, Fastons, EnergyRE, Magazyn Fotowoltaika, Viridian Solar, Kancelaria Radzikowski i Szubielska, Solis, Semicon, Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki, LEWI Polska, Helukabel, SAI Electric, Eco Green Energy, SOLWIS Inteligentna Energia, UNAM Fotowoltaika, Easy Solar.

Sponsorem Głównym, wydarzenia jest Portal OZE – Szkolenia OZE. Portal OZE dedykowany jest firmom handlowo – usługowym, instalatorom oraz klientom branży fotowoltaicznej. W ramach Szkolenia OZE realizowane są specjalistyczne szkolenia w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów (szkolenia akredytowane przez UDT) jak i przedstawicieli handlowych. Dzięki współpracy z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej wiedza teoretyczna i praktyczna przekazywana jest rzetelnie i merytorycznie.

Zespół szkoleniowców to najwyższej klasy, wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy oferują konkretną, fachową wiedzę popartą realnymi przykładami, a przede wszystkim zwracają uwagę na najczęstsze błędy, jakie mają miejsce podczas montażu instalacji fotowoltaicznych oraz uczą tego jak im zapobiegać, czy radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Z ofertą Szkolenia OZE można zapoznać się na www.szkoleniaoze.com.pl.

Sponsorzy Technologiczni ONLINE PV Conference&EXPO to Kehua Tech, Znshine I Seraphim.

ZNSHINE Solar został wyróżniony w raporcie karty wyników niezawodności modułu fotowoltaicznego 2020 opublikowanym przez PV Evolution Labs (PVEL), jako najlepszy w każdym teście ze względu na jego wyjątkową niezawodność. PVEL, wiodące niezależne laboratorium testowe dla globalnego przemysłu energii słonecznej na rynku niższego szczebla, co roku publikuje swoją Kartę wyników niezawodności modułów PV – we współpracy z DNV GL.
Po raz drugi ZNSHINE – producent modułów BNEF poziomu 1 z ponad 32-letnią doskonałością produkcyjną – zdobył tytuł Najlepszego Wykonawcy w Programie Kwalifikacji Produktu PVEL (PQP). PQP jest powszechnym i niezbędnym wymogiem dla modułów PV instalowanych w systemach na całym świecie.

Moduły Seraphim Solar to według producenta gwarancja wydajności i równoważenie kosztów SERAPHIM Eclipse to moduł radykalnie odmienny od czegokolwiek wcześniej.  Moduł fotowoltaiczny, który definiuje najlepszą wydajność, niezawodność, odporność na ciepło, eliminuje wszystkie niedoskonałości poprzedniej generacji modułów –

Falowniki firmy Kehua cechuje kontrola i bezpieczeństwo instalacji. Bezpieczeństwo przede wszystkim – tak producent zachwala swój produkt. Instalując falownik Kehua instalacja fotowoltaiczna jest pod stałą kontrolą on-line instalatora, który ją wykonał. Falownik sam informuje o każdym nieprawidłowym działaniu: Uszkodzenie izolacji, hot spot, pęknięta szyba w modułach, nieprawidłowy styk połączeń MC4, rozwarstwienie modułu, degradację PID i każde możliwe uszkodzenie instalacji.

 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, szczegółowy program i rejestracja na www.pvconfexpo.pl