Magazyny energii BMZ – jak być niezależnym?

19 kwietnia 2023
Magazyny energii BMZ – jak być niezależnym?

Czy jest możliwe wykorzystanie energii regeneracyjnej we własnym domu? Odpowiedzią mogą być akumulatory BMZ. Dzięki ich inteligentnemu systemowi zasilania i składowania energii zasilisz m.in. domowe sprzęty oraz pojazdy elektryczne. Magazyny energii BMZ są dziś montowane na całym świecie. Co je wyróżnia?

BMZ – firma światowej klasy z polskim akcentem

BMZ The Innovation Group to firma niemiecka, która jest jednym z liderów na rynku europejskim w produkcji inteligentnych litowo-jonowych systemów zasilania. Jeden z jej oddziałów znajduje się w polskich Gliwicach. BMZ Poland to największy rodzimy producent tego typu baterii, tym samym cieszy się ogromnym zaufaniem wśród prywatnych użytkowników, jak i przedsiębiorców. Magazyny energii BMZ wyróżniają się na rynku wysoką jakością oraz sprawnością. Ponadto posiadają cechy, które dodatkowo przyciągają klientów – jakie? Przyjrzyjmy się bliżej!

Magazyny energii BMZ – najważniejsze cechy

Produktem flagowym firmy BMZ są jej baterie litowo-jonowe. Od wielu lat marka je usprawnia i modernizuje. Dzięki temu magazyny odpowiadają współczesnym potrzebom użytkowników. Jakie są najważniejsze cechy tych produktów?

  • Zakres pojemności magazynów energii BMZ Hyperion to od 7,5 do 15kWh. Konstrukcja modułowa pozwala na umieszczenie od 3 do 6 modułów (każdy 2,5 kWh) w szafie akumulatorowej.
  • Są dostosowane do zwiększonego trybu autokonsumpcji oraz pracy w trybie awaryjnym jako zasilanie rezerwowe.
  • Akumulatory BMZ są kompatybilne z hybrydowymi falownikami fotowoltaicznymi firm: GoodWe ET Plus +, SMA Tripower Smart Energy, SMA Sunny Boy Storage, Kostal PLENTICORE plus.
  • Litowo-jonowa technologia jest niezwykle wydajna.

W magazyny energii BMZ Hyperion można zaopatrzyć się poprzez stronę dystrybutora – Webshop Baywa r.e. Solar Systems. To baterie wysokiej jakości, które nadają się do różnych zastosowań, np. sprzętu domowego, medycznego, gospodarczego, a także samochodów elektrycznych. Firma BMZ gwarantuje 10 lat gwarancji na urządzenia oraz niemiecką jakość wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni internetowej.