Millennium Leasing rozpoczyna współpracę z ESOLEO

19 listopada 2020
Millennium Leasing rozpoczyna współpracę z ESOLEO

 Millennium Leasing sp. z o.o. na mocy zawartej umowy rozpoczyna współpracę z ESOLEO Sp. z o.o., spółką Grupy Cyfrowy Polsat S.A., dostarczającą profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Nowo nawiązane partnerstwo ma na celu dostarczanie klientom spółek maksymalnie uproszczonego procesu leasingowania fotowoltaiki oraz gwarancji niskich rat miesięcznych dzięki okresowi finansowania do 8 lat.

— Popularność, jaką w ostatnich latach zyskała fotowoltaika, przyczyniła się do powstawania całkiem nowych rozwiązań dla inwestorów zainteresowanych pozyskiwaniem zielonej energii. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego istotnego trendu. Dzięki naszej współpracy z ESOLEO klienci zyskają dostęp do kompleksowej usługi, umożliwiającej sfinansowanie inwestycji w odnawialne źródła energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa już w trakcie umowy leasingu – mówi Marcin Balicki, prezes zarządu Millennium Leasing. — Od dekady konsekwentnie angażujemy się w finansowanie energooszczędnych inwestycji naszych klientów. Korzystamy w tym celu z programów organizowanych przez EBOR, a także refundujemy klientom część kosztów finansowania z własnych środków. Udaje nam się łączyć w ten sposób społeczną odpowiedzialność biznesu z biznesem jako takim, gdyż energooszczędne inwestycje oznaczają zwykle dla naszych klientów zwiększenie ich zdolności produkcyjnych, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii — dodaje.

— Bardzo cieszymy się w związku z rozpoczęciem współpracy z Millennium Leasing, która wzbogaci naszą kompleksową ofertę instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych o wygodne i elastyczne finansowanie. Pojawienie się w listopadzie opłaty mocowej na fakturach za energię elektryczną sprawi, że inwestycja w fotowoltaikę będzie się jeszcze bardziej opłacać. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy z Millennium Leasing jeszcze więcej przedsiębiorstw – małych i dużych – będzie mogło teraz zdecydować się na ten krok, który będzie obniżał ich koszty i zapewniał nam wszystkim czystsze powietrze – mówi Mariusz Klimczak, Prezes ESOLEO.

ESOLEO sp. z o.o. należy do Grupy Cyfrowy Polsat. Firma ma doświadczenie w budowie instalacji fotowoltaicznych na domach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, halach, biurowcach, sklepach, gospodarstwach rolnych – od mikroinstalacji po farmy PV.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika