Moduły fotowoltaiczne zintegrowane z dachem

19 listopada 2019
Moduły fotowoltaiczne zintegrowane z dachem

Lindab wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie: gotowy dach ze zintegrowanymi modułami fotowoltaicznymi, które razem tworzą jedną, estetyczną płaszczyznę i są alternatywą dla tradycyjnych modułów solarnych.

Lindab SolarRoofTM to dach, który wytwarza energię elektryczną i nie zmienia przy tym swojego pierwotnego wyglądu. Lindab SolarRoofTM to zintegrowane połączenie wysokiej jakości pokrycia dachowego wykonanego z najwyższej jakości stali z wydajnymi modułami PV. W rezultacie tego połączenia, powstaje nowoczesny dach, który przyciąga uwagę swoim wyglądem i jest ekologicznym rozwiązaniem produkującym prąd.

Rozwiązanie jest dostępne dla klientów indywidualnych oraz nieruchomości komercyjnych. W skład systemu wchodzi pokrycie dachowe wraz z modułami słonecznymi typu CIGS – nowoczesna technologia cienkowarstwowa o wysokiej wydajności nawet w mniej optymalnych warunkach oświetleniowych. System jest zintegrowany, co oznacza, że zamawiając Lindab SolarRoofTM klient otrzymuje cały pakiet: falowniki, optymalizatory oraz niezbędne akcesoria podłączeniowe. Dostęp do aplikacji mobilnej umożliwia monitorowanie produkcji energii elektrycznej w czasie rzeczywistym.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika