NEXANS POWER ACCESSORIES POLAND

 

Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. jest cenionym dostawcą prefabrykowanych akcesoriów i osprzętu kablowego niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Swoją wiodącą pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza gotowości do innowacji, bliskości rynku oraz konsekwentnie realizowanym działaniom, które zapewniają wysoką jakość oferowanych urządzeń. Nasze produkty, wytwarzane pod szyldem Nexans, tworzą nowe standardy i wpływają na kształt norm europejskich.
Głównym fi larem idei, na jakiej opiera się nasze przedsiębiorstwo, jest jakość, trwale już wpisana w schemat organizacyjny firmy. Dzięki ciągłemu ulepszaniu wewnętrznych procesów udowodniliśmy, że zaufanie, którym obdarzają nas klienci, jest w pełni uzasadnione. Uznaniem naszych starań jest przyznany przedsiębiorstwu w Raciborzu certyfikat jakości ISO 9001. Stałym celem naszej grupy jest optymalizacja kompleksowych działań pod hasłem „Total Quality”, zapewniająca najwyższą jakość produktów. Aby sprostać tym wysokim wymaganiom, na szeroką skalę dokonano inwestycji w europejskie zakłady produkcyjne koncernu, wyposażając je w nowoczesne systemy produkcyjne wraz z infrastrukturą informatyczną, angażując w to młodych i kreatywnych pracowników.
Zwiększająca się co roku na międzynarodowym rynku liczba produktów grupy Nexans umożliwia błyskawiczne reagowanie na przyspieszone tempo rozwoju rynków specjalnych, zapewniając dostęp do naszych produktów i usług klientom z całego świata.

 

Nexans Power Accessories Poland sp. z o.o.

ul. Wiejska 18

47-400 Racibórz

tel. 32 418 23 49

fax 32 418 22 48

info@gph.pl

www.nexans-power-accessories.pl