novotegra- rozwiązanie na każdy dach

26 lutego 2021
novotegra- rozwiązanie na każdy dach

Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku. Ponieważ badania rynku prowadzone są nie w biurze, lecz na dachu- udało się opracować produkt, który umożliwia szybki i prosty montaż na każdy z jego rodzajów.

Novotegra to system montażowy opracowany przez globalną firmę BayWa r.e.

Początki systemu montażowego sięgają 1999 r., kiedy to pierwsze rozwiązania zostały wykonane ze stali ocynkowanej i sprzedawane pod nazwą „tegra”, później „alutegra”, a następnie w 2007 r. otrzymały nazwę „novotegra”. Ciągłe badania i rozwój umożliwiły zwiększenie obrotów aż pieciokrotnie na przestrzeni ostatnich 5 lat.

 

Novotegra to dobre rozwiązanie na:

  • Dach płaski
  • Dachówkę
  • Karpiówkę
  • Blachę trapezową
  • Eternit i płytę wartswową
  • Blachę na rąbek stojący

Sprzedaż komponentów do systemu montażowego novotegra prowadzony jest przez polską spółkę  (niemieckiej firmy BayWa r.e.), która operuje w Polsce jako hurtownia fotowoltaiczna – BayWa r.e. Solar Systems.

Link do sklepu internetowego: https://solar-distribution.baywa-re.de/pl/

Do Państwa dyspozycji jest zespół handlowy, w tym Specjalista novotegra, który z chęcią doradzi i odpowie na wszelkie pytania dotyczące konstrukcji i montażu a także obsługi bezpłatnego narzędzia planistycznego Solar-Planit opartego na systemie novotegra.

Solar-Planit – bezpłatne narzędzie do projektowania

„Od A do Z” – dosłownie tak

Od przyłącza po akcesoria, od systemu montażowego po akumulatory – dzięki narzędziu Solar-Planit zaprojektujesz całą instalację, które będzie idealnie dostosowana do miejsca montażu i Twoich wymagań. Dane przestrzenne zapisane w narzędziu Solar-Planit, w zależności od miejsca montażu i rodzaju danych, wszystkie wymagania statyczne zgodne z normami Eurocode – w ten sposób masz pewność, że wszystko zostanie poprawnie zwymiarowane. Na podstawie podanych informacji program proponuje określone rozwiązania. Naturalnie masz możliwość samodzielnego doboru elementów – wtedy program sprawdzi, czy projekt jest wykonalny dobrze pod względem technicznym.

Bezpłatnie, szybko i łatwo

Solar-Planit jest bezpłatny i można z niego korzystać z dowolnego miejsca. Oprogramowanie Solar-Planit umożliwia również łatwą wymianę projektów – w obrębie własnego zespołu lub z naszym działem sprzedaży.

Sam program jest bardzo przejrzysty, wykorzystuje liczne grafiki i zapewnia wygodę oraz intuicyjność obsługi. Uzyskanym efektem końcowym będzie przejrzyście przygotowana dokumentacja planu instalacji, który to plan możesz zaprezentować bezpośrednio swojemu klientowi – w formacie PDF lub wydruku.

 

Więcej informacji:

Zakup komponentów novotegra:

https://solar-distribution.baywa-re.de/pl/o-nas/system-montazowy-novotegra/

Więcej o Solar-Planit:

https://solar-distribution.baywa-re.de/pl/uslugi/bezplatne-narzedzie-do-projektowania-solar-planit/

Więcej o konstrukcji montażowej novotegra:

https://solar-distribution.baywa-re.de/pl/o-nas/system-montazowy-novotegra/

Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=0S1EnnvmD5Q

Facebook:

https://www.facebook.com/novotegra

Newsletter: Kliknij tutaj by subskrybować i być na bieżąco!

Kontakt z działem sprzedaży:

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o.o. | Krakowska 390, 32-080 Zabierzów |

Tel.: +48 888 332 750 | biuro.solarsystemspl@baywa-re.com