...

Nowa Elektro rozwija współpracę z producentem modułów fotowoltaicznych

2 września 2021
Nowa Elektro rozwija współpracę z producentem modułów fotowoltaicznych

Nowa Elektro Sp. z o.o. dostrzegając ogromny potencjał fotowoltaiki,  w 2016 roku rozpoczęła sprzedaż instalacji PV. W maju tego roku Zarząd podjął decyzję o nawiązaniu współpracy ze światowej klasy producentem modułów fotowoltaicznych – BlueSun Solar Energy. Jest to kolejny, bardzo istotny krok w rozwoju firmy, który pozwoli powiększyć asortyment w dobrze rozwijającym się segmencie rynku elektrotechnicznego.

Bluesun Solar to wysokiej jakości produkty, wytwarzane w oparciu o zautomatyzowaną technologię produkcji oraz  inwestycje w badania i rozwój. Niezawodność i wysoką jakość rozwiązań, firma Bluesun zawdzięcza m.in. swoim platformom badawczo-rozwojowym, takim jak National Enterprise Technology Center, Zhejiang Engineering and Technological Research Center, Bluesun Solar Research Institute.

Bluesun Solar Energy to firma z dużym doświadczeniem – została założona w 1983r., do tej pory dostarcza swoje rozwiązana do ponad 170 krajów, jest jednym z liderów na rynku USA i Ameryki Południowej.

Solidny partner firmy Nowa Elektro planuje w ciągu trzech lat zwiększyć całkowitą moc produkcyjną do 1GMW, co będzie plasowało go w światowej czołówce producentów PV. Ogromnym atutem wytwarzanych modułów fotowoltaicznych jest wysoka sprawność modułów oraz wieloletnia gwarancja producenta.

Nowa Elektro wprowadza dwie najbardziej popularne serie modułów BLUESUN: Bluesun BSM375M oraz  BSM420M-720PH.

Fot. Nowa Elektro

 

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika