Nowoczesne rozwiązania Jolywood wspomagają stały rozwój branży fotowoltaicznej

3 lipca 2023
Nowoczesne rozwiązania Jolywood wspomagają stały rozwój branży fotowoltaicznej

Dnia 22 maja 2023 roku w Szanghaju odbył się szczyt przedstawicieli branży fotowoltaicznej zorganizowany przez firmę Jolywood. Rozmawiano o zamiarze zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, zwiększeniu wydajności modułów fotowoltaicznych, o trendach i nieustannym rozwoju całego przemysłu oraz jego wpływie na globalną poprawę warunków klimatycznych na świecie.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firmy EC Group, dystrybutora produktów marki Jolywood w Europie. W panelu dyskusyjnym rynek europejski reprezentowała Izabela Górska, prezes firmy EC Group.

Jolywood stał się wiodącym producentem modułów fotowoltaicznych, a ciągle wprowadzane przez firmę innowacje przenoszą przemysł fotowoltaiczny na wyższy poziom zaawansowania, jednocześnie będąc przyjaznym dla środowiska. Badania i rozwój technologii Jolywood w różnych sektorach i dziedzinach wytyczyły prawidłowy kierunek rozwoju branży. Chiński przemysł fotowoltaiczny wniósł wielki wkład w globalny rozwój niskoemisyjny i transformację energetyczną. Na szczycie w Szanghaju Jolywood przedstawiło rozwiązania, które zaowocują zmniejszeniem śladu węglowego, a także zwiększeniem wydajności każdej, nawet najmniejszej instalacji fotowoltaicznej. Produkty Jolywood zwiększają opłacalność inwestycji fotowoltaicznych, służąc globalnej trosce o środowisko. Nowoczesna technologia, innowacyjne produkty i pozytywna transformacja energetyczna dzięki EC Group są od kilku lat dostępne również w całej Europie.

Innowacyjna technologia J-TOPCON 2.0, bifacjalne moduły typu N to podstawa wynoszenia branży fotowoltaicznej na wyższy poziom niskoemisyjnej i wysokowydajnej zielonej energii ze Słońca. Posiadająca blisko 100 patentów firma Jolywood stała się w krótkim czasie liderem branży i to ona wskazuje kierunek rozwoju fotowoltaiki na świecie. Szanghajskie spotkanie było tego najlepszym dowodem. Wystąpienia przedstawicieli marki wzbudzały największe zainteresowanie i poruszenie wśród wszystkich uczestników szczytu.

Dzięki EC Group najnowsze produkty i rozwiązania firmy Jolywood są dostępne również w Polsce.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika