Nowy cykl webinariów Fronius

22 października 2018
Nowy cykl webinariów Fronius

Firma Fronius rozpoczyna nowy cykl webinariów. Pierwsze odbędzie się już w najbliższy czwartek (25.10.2018). Firma planuje  jedno webinarium co dwa tygodnie. Na początek przygotowano cztery e-szkolenia o różnej tematyce, na które można rejestrować się już teraz.

Te nowoczesne, krótkie (30-45 minutowe) sesje szkoleniowe pozwolą  na zapoznanie się z wybranym tematem w zaciszu własnego biura lub domu. Aby skorzystać z webinarium wymagane są: przeglądarka internetowa, głośniki, połączenie z Internetem oraz chęci.

Do udziału w wydarzeniach Fronius zaprasza przede wszystkich projektantów, instalatorów oraz Partnerów Serwisowych Fronius, a także wszystkie osoby zainteresowane daną tematyką – szerokie grono uczestników stworzy wyjątkową okazję, by zapoznać się ze szczegółowymi zagadnieniami technicznymi, zadać najważniejsze pytania i rozwiać wszystkie wątpliwości. Liczba uczestników nie jest ograniczona, ale wymagana jest uprzednia rejestracja. Po rejestracji otrzymają Państwo wiadomość e-mail zawierającą indywidualny link do strony internetowej, którą należy otworzyć kilka minut przed planowaną prezentacją.

Każde szkolenie będzie miało temat wiodący, a cały cykl jest ułożony tak, aby w sposób systematyczny przekazać wiedzę na temat zagadnień, które najczęściej poruszane są w trakcie kontaktów z naszym Działem Wsparcia Technicznego.

Webinarium Fronius #9

25.10.2018 (czwartek), 15:00
ZAREJESTRUJ SIĘ

Magazynowanie energii wg Fronius  podstawy systemów hybrydowych

Zobacz inne nasze webinaria

Webinarium Fronius #10

08.11.2018 (czwartek), 15:00
ZAREJESTRUJ SIĘ

Nowości w Gwarancjach Fronius i rejestracja bezpłatnej gwarancji

Zobacz inne nasze webinaria

Webinarium Fronius #11

22.11.2018 (czwartek), 15:00
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zarządzanie produkowaną energią (sterownie odbiornikami energii)

Zobacz inne nasze webinaria

Webinarium Fronius #12

06.12.2018 (czwartek), 16:00
ZAREJESTRUJ SIĘ

Fronius Smart Meter
Inteligentny licznik energii

Zobacz inne nasze webinaria