ON-LINE PV CONFERENCE & EXPO

21 maja 2020
ON-LINE PV CONFERENCE & EXPO

Fotowoltaika w Polsce – perspektywy i wyzwania

Branża fotowoltaiczna w Polsce wiele lat czekała na swój czas. Wreszcie po wielu latach spełnił się sen wielu i branża zaczęła się rozwijać bardzo intensywnie. Jednak intensywny rozwój to również wyzwanie dla branży. W związku z pandemią nie ma wielu możliwości, aby się spotkać z przedstawicielami z branży i porozmawiać o perspektywach i wyzwaniach, przed jakimi ona stoi a przy okazji zaczerpnąć informacji o nowościach branżowych. Rozwiązaniem idealnym jest projekt ONLINE PV CONFERENCE & EXPO (25-26.06.2020), który kierowany jest do instalatorów i inwestorów.

ONLINE PV CONFERENCE & EXPO  to międzynarodowe wydarzenie online, konferencja wraz z częścią wystawienniczą. Wydarzenie będzie realizowane na profesjonalnej, interaktywnej platformie zawierającej wydzielone segmenty takie jak: Recepcja, Scena Główna, Sesje, Część wystawiennicza Expo oraz Platforma Networkingowa. Uczestnicy podczas dwóch dni będą mogli swobodnie poruszać się po wszystkich segmentach i odwiedzać poszczególne pokoje webinarowe. Prelegenci i wystawcy będą mogli dokonywać prezentacji w formie transmisji na żywo lub poprzez emitowanie materiału nagranego wcześniej. Dodatkowo platforma umożliwia nawiązywanie relacji, pozwala na rozmaite interakcje i rozmowy poprzez czat/video pomiędzy uczestnikami.

Celem jest stworzenie możliwości nawiązania nowych, umacniania i rozwijania relacji biznesowych w branży fotowoltaicznej.

www.pvconfexpo.pl

Kontakt:

Malgorzata Bartkowski
tel.: +48-607909143 lub +49-1511-2948411
mbartkowski@de-pol.eu