Owocny udział Solis w targach ENEX 2020

3 marca 2020
Owocny udział Solis w targach ENEX 2020

Podczas tegorocznych targów ENEX Nowa Energia 2020 w Kielcach, renomowanej polskiej wystawy poświęconej OZE, firma Solis zaprezentowała rozwiązania dla przemysłowego i komercyjnego rynku fotowoltaicznego, przedstawiając portfolio swoich produktów, osiągnięcia technologiczne, a także wieloletnie doświadczenie z hiszpańskiego rynku PV.

Na stoisku firmy można było zobaczyć niektóre z najbardziej reprezentatywnych falowników Solis, a także nowości produktowe – zwłaszcza Solis-125K-EHV-5G (1500 V), który jest dedykowany na polski rynek fotowoltaiczny.

Solis-125K-EHV-5G zaprojektowany do systemów 1500 V, w którym napięcie DC jest o 33% większe niż w przypadku falowników 1000 V, zapewniając wysoką gęstość energii, niższe koszty instalacji i mniej potrzebnego miejsca pod instalację. Dzięki maksymalnej wydajności 99,1%, jednej z najwyższych na rynku, Solis 125 kW może zapewnić lepsze LCOE przez cały okres użytkowania instalacji. 20 wejść DC zwiększa stosunek DC do AC do 150% w porównaniu ze standardem przemysłowym 120%, generując wyższą produkcję energii słonecznej w okresach słabego nasłonecznienia. Zintegrowana funkcja inteligentnego skanowania krzywej I-V pomaga wykryć takie błędy ciągów, jak niedopasowanie modułów i zacienienie, zapewniając maksymalną wydajność systemu, a jednocześnie zapewnia szybką i łatwą obsługę i utrzymanie.

Udział Solis w ENEX 2020 był okazją do zaprezentowania firmy oraz do podzielenia się wiedzą na temat najnowszych technologii i usług. Frekwencja zwiedzających targi w tym roku była bardzo wysoka i dla Solis stała się początkiem bliższych relacji na polskim rynku fotowoltaicznym.

Solis została nagrodzona medalem za oryginalną, nowoczesną i kompleksową prezentację firmy podczas targów.

Zainteresowanie ofertą Solis oraz pozytywny odbiór zaprezentowanych produktów dały firmie ogromną motywację do cięższej pracy nad marką i designem.

Więcej o produktach Solis