Panel fotowoltaiczny o wysokiej sprawności z 25-letnią gwarancją

8 maja 2017
Panel fotowoltaiczny o wysokiej sprawności z 25-letnią gwarancją

Panasonic Eco Solutions Europe zrobił duży krok naprzód w zagwarantowaniu długoterminowej rentowności modułu fotowoltaicznego HIT® o wysokiej sprawności, wprowadzając jedną z najdłuższych gwarancji produktowych w branży solarnej dla modułów instalowanych w obiektach mieszkalnych.

Rozszerzona gwarancja na moduł HIT® sięga obecnie 25 lat, co umacnia przekonanie, że wysokowydajne panele słoneczne są długoterminową inwestycją.

Moduł fotowoltaiczny HIT® cechuje także lepszy, mający duże znaczenie w branży współczynnik temperaturowy wynoszący – 0,258%/ºC, co odzwierciedlają ostatnie wyniki badań w tym zakresie przeprowadzone przez zewnętrzne organizacje zajmujące się bezpieczeństwem procesowym. Pozwala to na utrzymanie optymalnych parametrów pracy modułu nawet w wysokich temperaturach. Niezrównana, 25-letnia gwarancja na produkt firmy Panasonic w połączeniu z zaawansowaną normą współczynnika temperaturowego sprawiają, że wysokowydajny moduł fotowoltaiczny HIT® jest bezpieczną i korzystną długoterminową inwestycją dla właścicieli domów na całym świecie.

Panasonic wkroczył w branżę solarną w 1975 r. i od tej pory rewolucjonizuje technologię słoneczną. Innowacyjna technologia heterozłącza została zaprezentowana w 1990 r., a od tego czasu Panasonic starannie rozwija i doskonali panel fotowoltaiczny o wysokiej sprawności. Przez cztery dekady badań i rozwoju, rygorystyczne normy jakości i 20 lat produkcji masowej sprawiły, że firma Panasonic cieszy się słusznym uznaniem dzięki znakomitej niezawodności i wyjątkowej wydajności swoich produktów.

Zaprenumeruj Magazyn Fotowoltaika