...

PARTEX

7 lipca 2021

 

 

 

Partex jest światowym liderem w przemysłowych systemach znakowania. Specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów do identyfi kacji przewodów, kabli, rur i komponentów. Nasze unikalne rozwiązania przyczyniają się do zwiększenia wydajności oraz wzrostu poziomu bezpieczeństwa instalacji. Partex to firma rodzinna, której historia sięga trzech pokoleń. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie w dziedzinie znakowania. To doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi możliwościami produkcyjnymi pozwala nam zaoferować idealne rozwiązania spełniające dzisiejsze wymagania w zakresie identyfikacji.
Dynamiczny rozwój „zielonej energii” pociągnął za sobą konieczność wyodrębnienia produktów, które będą w stanie sprostać ciągłemu oddziaływaniu słońca, wody oraz dużych amplitud temperatur. Jesteśmy producentem kompleksowych rozwiązań do identyfikacji wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych.

Nasze produkty dedykowane dla tej branży to:
UV-odporne oznaczniki przewodów i kabli fotowoltaicznych, oznaczenia falowników PV pracujących na zewnątrz, etykiety samoprzylepne odporne na wysoką i niską temperaturę, wykorzystywane do identyfikacji i inwentaryzacji paneli fotowoltaicznych, mocne opaski zaciskowe do łączenia kabli odporne na warunki atmosferyczne oraz końcówki zaciskowe do przewodów PV.

 

PARTEX MARKING SYSTEMS SP. Z O.O.

ul. Małgorzatowo 1c

87-162 Lubicz

tel. 56 6590802, 56 6590827

www.partex.pl